Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ebben az esetben?...

Mit tehetek ebben az esetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kiskutyát vásároltam az egyik hirdető oldalról, de amikor haza jöttünk kiderült hogy a kutya sajnos nem egészséges mint ahogyan azt az eladó meghirdette.Bejelentettem az oldalon hogy a hirdetésben nem valós dolgokat állított, tehetek még valamit ez ügyben hogy másokat ne verjen át?Vasárnap óta járunk állatorvoshoz, mert megy a hasa,valószínűleg gyomor és bél gyulladása van szegénynek, nálunk minőségi tápot kap, ezek után gondolom az eladónál ki tudja milyen moslékot kapott, ezért alakulhatott ki nála vagy ki tudja.Kérek mindenkit hogy ne kioktasson, meg beolvasson, hanem jóindulatú tanácsokat várok.Sajnos így jártunk, azon vagyunk hogy rendbe jöjjön a kis csöppség mihamarabb, nagyon aggódunk érte.Nem a pénzt sajnáljuk, de nem gondoltam volna hogy ilyen undorító módon egy állatban csak a pénzszerzés lehetőségét látja valaki.
2013. aug. 8. 08:54
1 2 3 4
 31/36 Akiteki ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen esetekben nem a kutyának adsz egy esélyt, hanem a szaporítónak, hogy legközelebb is a világra kényszerítsen egy rakat beteg kiskutyát.
2013. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Levették a hirdetéseit az oldalról.Ha már véleményezünk, akkor leírnám hogy külön kértem hogy az okoskodók kíméljenek!Azt gondolom hogy annyira el vannak foglalva az emberek a "szaporítókkal", hogy a kiskutya élete már nem is számít.Akkor az nyugodtan meg is halhat, mert nem pedigree-s kutya.Na az ilyen embereket köpném szembe.Részemről a témát lezártam, aki normálisan válaszolt annak meg köszönöm szépen!
2013. aug. 8. 13:03
 33/36 anonim ***** válasza:
Okoskodók kíméljenek? Nem 1 és nem 2 állatmentő van itt, engem is beleéértve, és olyan jó, h ilyenkor okoskodók vagyunk, de mikor segítünk, akkor meg kur-v@ jó, h létezünk. HA meg esetleg nincs pénzünk-helyünk, akkor meg jön a varázsmondat: De hát maguknak ez a dolguk, maguk ezért vannak...
2013. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Akiteki ***** válasza:
100%
Pont azért, mert számít. Azé a több százé is, akinek elősegítitek a szaporítását.
2013. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Akiteki ***** válasza:
100%
Egyébként igen jellemző a stílus. Nem is a kutya számít, hanem hogy feljelentse a szaporítót, aki csak kiszolgálta az igen alacsonyra helyezett igényeit. Aki pedig ezt el meri mondani, azt szembe kell köpni. Na az ilyenek miatt léteznek ezek a szaporítók.
2013. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy jó szándékból elhoztad és mindent megteszel érte.

Csakhogy egyet elhoztál,megmentettél,és ott maradt még sok.Ezek után képzeld el,hogy a kutyád szülei milyen körülmények között lehetnek.

Ha egyért pénzt adtál,ezzel azt segítetted elő,hogy még több szülessen.Azért működnek még a szaporítók,mert az emberek sajnálatból megveszik a beteg,nyomorult kis termékeiket.Mert a kutya náluk termék,nem élőlény.

Ők jól élnek belőlük,miközben menhelyeken,fajtamentőknél kutyák ezrei várják a gazdit hiába.

2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!