Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól cselekedtem?

Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos bolognese kutyám.Tudni kell róla,hogy nem 100%osan behívható és NEM fél a kocsiktól.

Ma kint ültünk a kertben,amikor elkezdtek ugatni a szomszédban a kutyák,mivel éppen kutyát sétáltatattak (egy border colliet) és ezért az enyém is előreszaladt a kapuhoz.Én mentem utána,arra viszont nem gondoltam,hogy nyitva van a kapu.Na erre a kutyám kiszaladt és ment a border collie után.Én annyira megijedtem,hogy gondolkozás nélkül szaladtam utána és 1-2 felszólítás után ölbe kaptam,mivel se póráz nem volt rajta se semmi és a nyílt utcán voltunk ezért bármikor jöhetett volna egy autó.Erre a border gazdija mondta,hogy nyugodtan tegyem le stb..én magyaráztam neki,hogy az autók miatt félek letenni,nem a kutyája miatt,de látszott,hogy hülyének néz,hogy mit babusgatom a kutyám.Ti mit tettetek volna a helyemben?


2013. aug. 12. 16:06
1 2
 11/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyszeri alkalom volt, úgy nincs gond. de ha más kutyák miatt is ezt teszed, az már baj. A border collies is azért szólt rád, mert gondolom ő is sokszor meglátta. Mi egyszer visszaadtuk ezt két csajnak, akik yorkiet sétáltattak. Nálunk volt egy golden, egy labrador, egy pitt és egy amstaff. Amikor a közzelükbe értünk a pitt gazdája felkapta a kutyáját (a pittbullt)...és elkezdett vele szaladni, h jaj kicsi kutyám, gyere mert letámadnak ezek a vadállatok (mármint a yorkik)....nagyon vicces volt, és a két yorkis csaj csak nézett:)) a lényeg, hogy neveld normálisan a kutyádat.
2013. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!