Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakótelepen hogy álltok a...

Lakótelepen hogy álltok a kutyaürülék "gondjával"?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe,mert annak nem gond,aki ott hagyja.

Nekem elszállt az agyam. Eddig birtam. A házunk mellet lévő füves részre tojatják a szőrcsimbókokat és nem szedik össze. Mondjuk az egész lakótelepen hasonló a helyzet de erre a.kis füves részre koncentrálodik (biztos mert nem néz rá egy ablak se de erkélyrol kihajolva rálehet nèzni) Konkrétan vol olyan hetem amikor 3-szor léptem szarba ugy hogy a két kozepes testu kutyánk után mindig osszeszedjuk.

Tehát lement a roló. Tegnap kiraktam egy táblát amin részleteztem,hogy ez a terület és a lakotelep egész területe nem.kutya wc. A kutyatartás nem csak etetésbol és simogatásbol áll, az ürülék is a kutyához tartozik! Séta?Zacskó! "Ne legyél igénytelen!" Postaládáig fog menni az otthagyott sz*r...A yorki, westi sz*r is sz*r, nem a méret a lényeg...stb.

(kulon megjegyezném hogy egyszer már vittem ajto elé uruléket -vissza a feladonak- es mellé irtam.egy levelet hogy Julius kutya uruléke vagyok,legkozelebb a postaládáig megyek, és azota azaz ürge össze is szedi.


Tehaát tábla,ami ma reggelre ki lett huzva a földből és félre vot dobva,természetesen visszaraktam -láttam egy srácot akinek feledtén tetszett mert msolyogva bologatott). Estefelé setaltattam es láttam hogy ujabb két szar kupac van a már meglévok kozt. Most fogtam magam és az összes sz*rt kiraktam a járdára -volt egy nagyon friss 1-1,5 orás is kozte- ugyhogy most 6-7 kupac kutya sz*r van a járdán...ha nekema fűben sétálva kerületni kell akkor holnap reggeli séta közben ők is kerülgessék a járdán! Beteg vagyok,mi!? :D Ha kell a sajAt kutyáink szarját is a poén kedvéért szétteritem a járdán....mert ezek ugy sétáltatnak hogy az ember a jardan,kutya a fuvon megy,de ha sz*rik a kutya nem megy be a fure...max korulnéz h látja e valaki hogy nem szedi össze és halad tovább. Undoritó....én is ilyen leszek!



#lakótelep #kutya piszok
2013. aug. 13. 23:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom,amig téged látnak nem lesz ott gond
2013. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
:D Megdobnak kővel, dobd vissza féltéglával!
2013. aug. 13. 23:42
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Azzal többre mennél ha 1 hét minden napján reggeltől estig beüzemelnél egy full hd-s rejtett kamerát, aztán vinnéd a zsarukhoz vagy a közterület-felügyelethez az anyagot.
2013. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

helyi újság, TV, közterületisek, polgármester, kicsit távolabbról készíthetsz nyugodtan videófelvételt ahol látszik az akció, de arra ügyelj, hogy a gazda ne legyen "felismerhető". Van közmeghallgatás, és vannak, nagyon sokan vannak akik összeszedik a kutyaszart. Őket is keresd meg, és együtt kampányoljatok. Keress valami pozitív utat, és utána már az fogja szégyellni magát aki ßaszik összeszedni. Nyugodtan meg lehet szólni, megszégyeníteni, de sohasem előre! Ha valaki viszont összeszedi, dicsérd is meg, főleg ha ezt egy olyan helyen teszi ahol senki se látja, mert eldugott, vagy éppen este van.


Ha van nagyon paraszt aki többszöri figyelmeztetésre, kérésre, önkormányzati szabályra is szarik, na akkor annak a kutyaszarját nyugodtan össze lehet szedni, és be lehet tenni a postaládájába egy csomag ajándék zacskóval együtt. Természetesen zacskóban dobd bele. Ez gerillaakció, de durva. Lehet mellé fényképfelvételeket is postázni bizonyítékként...

2013. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy megelőztél, és sikeres is volt az akció. Szerintem folytasd pár forradalmárral együtt.
2013. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Günter de la vega válasza:
kétlábon nyakig :D
2013. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csúcs :D

Csak így tovább!

Nálunk az önkormányzat segítségével akció indult, hogy milyen sikere lesz és mennyi embert lehet rávenni arra, h szedjék össze, az már más kérdés.

Én beszélnék a helyedben a közterületesekkel is (mondjuk vmi főnökszerűséggel), elvégre büntethetnek azért, ha vki ott hagyja a kakát, járhatnának sűrűbben felétek és büntethetnének, hamar híre menne a környéken!

2013. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenki otthagyja.Rám rámszóltak hogy minek szedem föl....
2013. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nincs kedved eljönni ide is? Meg kéne botránkoztatni kedves szomszédaink prűd kisvárosi lelkét!
2013. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat....ugy látom nem hatotta meg ezeket a primitiv ember képződményeket,mert megint van két szar (mondjuk lehet hogy az amit tegnap este nem vettem észre és nem raktam ki a jardára) majd megnézem.

Annyival spékeltem meg a dolgot, az egyik kupac sz*r alá raktam egy apot amira a kovetkezőt irtam! Itt hagyott a gazdám és nagyon hiányzik!

2013. aug. 14. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!