Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakótelepen hogy álltok a...

Lakótelepen hogy álltok a kutyaürülék "gondjával"?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe,mert annak nem gond,aki ott hagyja.

Nekem elszállt az agyam. Eddig birtam. A házunk mellet lévő füves részre tojatják a szőrcsimbókokat és nem szedik össze. Mondjuk az egész lakótelepen hasonló a helyzet de erre a.kis füves részre koncentrálodik (biztos mert nem néz rá egy ablak se de erkélyrol kihajolva rálehet nèzni) Konkrétan vol olyan hetem amikor 3-szor léptem szarba ugy hogy a két kozepes testu kutyánk után mindig osszeszedjuk.

Tehát lement a roló. Tegnap kiraktam egy táblát amin részleteztem,hogy ez a terület és a lakotelep egész területe nem.kutya wc. A kutyatartás nem csak etetésbol és simogatásbol áll, az ürülék is a kutyához tartozik! Séta?Zacskó! "Ne legyél igénytelen!" Postaládáig fog menni az otthagyott sz*r...A yorki, westi sz*r is sz*r, nem a méret a lényeg...stb.

(kulon megjegyezném hogy egyszer már vittem ajto elé uruléket -vissza a feladonak- es mellé irtam.egy levelet hogy Julius kutya uruléke vagyok,legkozelebb a postaládáig megyek, és azota azaz ürge össze is szedi.


Tehaát tábla,ami ma reggelre ki lett huzva a földből és félre vot dobva,természetesen visszaraktam -láttam egy srácot akinek feledtén tetszett mert msolyogva bologatott). Estefelé setaltattam es láttam hogy ujabb két szar kupac van a már meglévok kozt. Most fogtam magam és az összes sz*rt kiraktam a járdára -volt egy nagyon friss 1-1,5 orás is kozte- ugyhogy most 6-7 kupac kutya sz*r van a járdán...ha nekema fűben sétálva kerületni kell akkor holnap reggeli séta közben ők is kerülgessék a járdán! Beteg vagyok,mi!? :D Ha kell a sajAt kutyáink szarját is a poén kedvéért szétteritem a járdán....mert ezek ugy sétáltatnak hogy az ember a jardan,kutya a fuvon megy,de ha sz*rik a kutya nem megy be a fure...max korulnéz h látja e valaki hogy nem szedi össze és halad tovább. Undoritó....én is ilyen leszek!



#lakótelep #kutya piszok
2013. aug. 13. 23:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Végig olvastam én is jót nevettem :D :D

Jó ötletek ezek :D :D majd számolj be,hogy mi történt a szabadnapodon amikor kifigyelted a kedves gazdikat :D


Kistestű kutyáink vannak,de mindig felszedjük utánuk.Csak akkor nem ha tényleg híg,mert azt sehogy sem tudom felszedni.Ha van föld vagy homok 1-2 méteres körzetben akkor vastagon oda szórom.Ha nincs ott hagyom.


Nálunk is van pár delikvens akik előszeretettel hagyják ott.Általában a nagy kutyások hagyják ott(nálunk legalábbis,persze tisztelet a kivételnek!),mert csak nagy kupacokat látni.A környéken nincs sok nagytestű kutya szóval lehet tudni kik azok akik nem szedik fel.3 nagytestű kutya gazdit ismerek ők tuti felszedik.

2013. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Még mindig köszi! :D


Nálunk pont hogy a westi/mopsz/bichon méretű ebek után nem szedik fel. Ha esetleg van nagyobb kupac akkor az a kertes házakból erre sétáltatott kutyák "gazdái" hagyják itt. Mi két Husky után összeszedjük, még a f*st is többnyire próbálom felszedni,ugyhogy ezért is kap el az idegbaj. Ezek a kis sz*rok meg ugy megtudnak lapulni a fűben..sunyi sz*rháziak! :D

2013. aug. 14. 11:56
 23/36 anonim ***** válasza:
Elnézést az off-ért de én azért tudnék gyilkolni aki a kutyafuttatón hagyja ott a kutyája után a kupacot. Ott, ahol nap-mint nap sétál a saját kutyájával a másik gazdi, aki rendszeresen összeszedi, no az meg folyton belelép, mivel a futtatót játékra használja, nem a földet lesni folyton.........huhhhhhhhhhhh
2013. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy plagizálok majd tőled a futira:)
2013. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
viszont ha nincs a közelben egy kuka sem, akkor ezügyben is kéne lépni.
2013. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
XD "plagizálsz" :D A kutyafutira pont ezért megyünk mi is csak szökőévente egyszer. Ugyanis ahogy végigrohannak a kertés mentén csak azt lehet látni hogy csapja fel a hátsó lábuk a sz*rkupacokat...alacsonyan repülnek a sz*r darabok...márpedig mindig egy kiadós kergetőzéssel nyitnak.
2013. aug. 14. 12:51
 27/36 A kérdező kommentje:
Kifejezetten kutyasz*r tárolására kitalált kuka a telepen egy helyen van és az tőlünk nem legközelebbi helyen van,de nem is a legtávolabbin. Nem midig megyek el én sem.odaáig,de akkor csomot kotok a zacsko szájára és a kinti kukába dobom.
2013. aug. 14. 12:54
 28/36 anonim ***** válasza:
Azt is hozzá kellene tenni, hogy az utóbbi időben elterjedt kukatárolók miatt valóban megcsappant a hozzáférhető utcai kukák száma, vagy a kedves illetékesek egyszerűen szarnak helyreállítani a szétverteket. Ezt is tessék bekampányolni, és nyugodtan lehetne az RTL-t behülyíteni, úgyis unatkoznak.
2013. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 zsuzsabazsa ***** válasza:

Olvastad mit írtam neked tegnap?

Előbb fogják eltakarítani a tábládat mint a kutyapiszkot.

2013. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Még mindig megvan a tábla...
2013. aug. 14. 18:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!