Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakótelepen hogy álltok a...

Lakótelepen hogy álltok a kutyaürülék "gondjával"?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe,mert annak nem gond,aki ott hagyja.

Nekem elszállt az agyam. Eddig birtam. A házunk mellet lévő füves részre tojatják a szőrcsimbókokat és nem szedik össze. Mondjuk az egész lakótelepen hasonló a helyzet de erre a.kis füves részre koncentrálodik (biztos mert nem néz rá egy ablak se de erkélyrol kihajolva rálehet nèzni) Konkrétan vol olyan hetem amikor 3-szor léptem szarba ugy hogy a két kozepes testu kutyánk után mindig osszeszedjuk.

Tehát lement a roló. Tegnap kiraktam egy táblát amin részleteztem,hogy ez a terület és a lakotelep egész területe nem.kutya wc. A kutyatartás nem csak etetésbol és simogatásbol áll, az ürülék is a kutyához tartozik! Séta?Zacskó! "Ne legyél igénytelen!" Postaládáig fog menni az otthagyott sz*r...A yorki, westi sz*r is sz*r, nem a méret a lényeg...stb.

(kulon megjegyezném hogy egyszer már vittem ajto elé uruléket -vissza a feladonak- es mellé irtam.egy levelet hogy Julius kutya uruléke vagyok,legkozelebb a postaládáig megyek, és azota azaz ürge össze is szedi.


Tehaát tábla,ami ma reggelre ki lett huzva a földből és félre vot dobva,természetesen visszaraktam -láttam egy srácot akinek feledtén tetszett mert msolyogva bologatott). Estefelé setaltattam es láttam hogy ujabb két szar kupac van a már meglévok kozt. Most fogtam magam és az összes sz*rt kiraktam a járdára -volt egy nagyon friss 1-1,5 orás is kozte- ugyhogy most 6-7 kupac kutya sz*r van a járdán...ha nekema fűben sétálva kerületni kell akkor holnap reggeli séta közben ők is kerülgessék a járdán! Beteg vagyok,mi!? :D Ha kell a sajAt kutyáink szarját is a poén kedvéért szétteritem a járdán....mert ezek ugy sétáltatnak hogy az ember a jardan,kutya a fuvon megy,de ha sz*rik a kutya nem megy be a fure...max korulnéz h látja e valaki hogy nem szedi össze és halad tovább. Undoritó....én is ilyen leszek!



#lakótelep #kutya piszok
2013. aug. 13. 23:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Na, mindjárt végigolvasom amiket írtatok, de tetszik a kérdező akciója. A megszégyenítés az egyik leghatásosabb, miközben sunnyogva, oda se figyelve közömbösen téblábol a gazdi. Én is szoktam szólni, mivel én is szedem, de ettől függetlenül nálunk is tele van szarva minden zöld felület.
2013. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már hasonlókat haverokkal. Nem csak ebben a témában, hanem pl. ki akartak vágni egy csomó olyan fát, amik idősebbek, mint az (akkor még élő) nagymamám... mi pedig egyik éjjel kimentünk ezekhez a fákhoz és szomorú arcokat, valamint egymást fogok kezeket tettünk a fákra (szóval mintha a fák fognák egymás kezét). Valamint mindegy fa kapott egy-egy olyan feliratot, hogy: nem akarunk innen elmenni/ mi lesz a madarainkkal?


Benne is volt az újságban, sokan egyetértettek de csak kivágták a fákat...

2013. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó te egy ízig-vérig jó fej ember lehetsz:)))
2013. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
A következő az lesz,ha nem működik a megativ megerősítés,akkor csinálok nagy gülü szemeket meg kezeket amik olyanok mintha inteketnének...stb :D
2013. aug. 15. 12:42
 35/36 anonim ***** válasza:
Jaja, csinálj nagy piros zászlókat és szúrd le a kutyaszarok mellé, dátummal ellátva.
2013. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

33-as: köszi :D :D De pont az ilyen hozzáállásom miatt oszlanak meg rólam a vélemények. De tudod mit? Csináljanak jobbat. :P


Hah, ez a gülüszemes baromi jó! Én meglátnám az utcán, röhögő görcsöt kapnék. :D :D:D

2013. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!