Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakótelepen hogy álltok a...

Lakótelepen hogy álltok a kutyaürülék "gondjával"?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe,mert annak nem gond,aki ott hagyja.

Nekem elszállt az agyam. Eddig birtam. A házunk mellet lévő füves részre tojatják a szőrcsimbókokat és nem szedik össze. Mondjuk az egész lakótelepen hasonló a helyzet de erre a.kis füves részre koncentrálodik (biztos mert nem néz rá egy ablak se de erkélyrol kihajolva rálehet nèzni) Konkrétan vol olyan hetem amikor 3-szor léptem szarba ugy hogy a két kozepes testu kutyánk után mindig osszeszedjuk.

Tehát lement a roló. Tegnap kiraktam egy táblát amin részleteztem,hogy ez a terület és a lakotelep egész területe nem.kutya wc. A kutyatartás nem csak etetésbol és simogatásbol áll, az ürülék is a kutyához tartozik! Séta?Zacskó! "Ne legyél igénytelen!" Postaládáig fog menni az otthagyott sz*r...A yorki, westi sz*r is sz*r, nem a méret a lényeg...stb.

(kulon megjegyezném hogy egyszer már vittem ajto elé uruléket -vissza a feladonak- es mellé irtam.egy levelet hogy Julius kutya uruléke vagyok,legkozelebb a postaládáig megyek, és azota azaz ürge össze is szedi.


Tehaát tábla,ami ma reggelre ki lett huzva a földből és félre vot dobva,természetesen visszaraktam -láttam egy srácot akinek feledtén tetszett mert msolyogva bologatott). Estefelé setaltattam es láttam hogy ujabb két szar kupac van a már meglévok kozt. Most fogtam magam és az összes sz*rt kiraktam a járdára -volt egy nagyon friss 1-1,5 orás is kozte- ugyhogy most 6-7 kupac kutya sz*r van a járdán...ha nekema fűben sétálva kerületni kell akkor holnap reggeli séta közben ők is kerülgessék a járdán! Beteg vagyok,mi!? :D Ha kell a sajAt kutyáink szarját is a poén kedvéért szétteritem a járdán....mert ezek ugy sétáltatnak hogy az ember a jardan,kutya a fuvon megy,de ha sz*rik a kutya nem megy be a fure...max korulnéz h látja e valaki hogy nem szedi össze és halad tovább. Undoritó....én is ilyen leszek!



#lakótelep #kutya piszok
2013. aug. 13. 23:19
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Em is tudják milyen szerencséjuk van...igyanis szabin vagyok es holnap 6kor felklek mikor indul a sétáltatási roham.
2013. aug. 14. 08:49
 12/36 anonim ***** válasza:
51%
az a baj, ha a járdára terited, bünteted a gyalogosokat kisgyermeket sétáltatókat, ezzel azt éred el, hogy összefognak a komplett kutyások ellen ott a lakótelepen. Én is rászánnék egy napot, és kifigyelném ki a renitens. Elég egy nap, mert gondolom ugyanazok járnak, ugyanabban az időben. Készithetsz felvételt is. És tehetsz bejelentést, a helyi önkorminál.
2013. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Az a terv ugyanis most jottem fel és pont olyan sz*r a friss amit tegnal ott hagytam a "keresem a gazdám" uzenettel...azt nem tudja a barom.hogy ha mindig ugyan azzal etet akkor a vegtermék is ugyan olyan. Mivel friss reggl fél 9 elott kerulhetett oda,holnap reggel 6 kor nekiállok és nézem ki jár ott, és garantálom hogy az osszes eddigi sz*rt is megkapja! Vagy a mopszhoz vagy westihez tartozhat.
2013. aug. 14. 09:14
 14/36 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy álruhás újságírót is.
2013. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Itt is (és szerintem az ország egész területén) probléma ez sajnos. Pedig itt még úgymond szerencsések a kutyatartók, mert itt-ott van is kutyás kuka!

Én is mindig összeszedem a kakit, és ezt most nem csak úgy írom. Tényleg egy esetben nem kotorászom fel, amikor valamitől nagyon hígat kakil a kutyám.

A környékünkön még a járda is tele van!!! Sőt, idősek előszeretettel állnak meg és nézik végig feltűnően, ahogy összeszedem a kutyám után, amit "elhullajtott". Volt már rá példa, hogy megindultam egy-egy néni felé, hogy ha ennyire tetszik, akkor oda adom ajándékba. :)

Sajnos itt annyi kutya van, hogy nem lehet rábizonyítani senkire, hogy kinek a kutyájából pottyant ki az otthagyott dolog.


Jól teszed, amit teszel. :) Max még gyűjthetnél pár ilyen önkéntes emberkét, akik segítenének ilyen "felhívásokat" tenni, mint amiket eddig tettél. :) Több ember, többre megy.

Ha lenne annyira sok kaki, én az aszfaltra kiírnék valamit, hogy "szedd össze" vagy "vedd fel". :D

De amúgy tényleg ez annyira gáz... simán bele fejelhet egy kisgyerek, aki épp járni tanul és elesik. Vagy megcsúszol valamiért és beleülsz...szuper lenne, nem?

2013. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Az ujabb ötletem, hogy most ezt még csinálom hétvégéig. Aztán ha nem változik, akkor libasorba rakom a fű szélére és mindegyik mellé leszurok hurka pálcikát. Pálcikán papir lesz amire olyanok lesznek irva, hogy "Igénytelen" "Primitiv" "Nem vagy gazda" ...stb. Ha sikerül megnézni melyik kutya milyet tojik ide akkor zárojelbe oda lesz irva hogy (westi) ...stb.
2013. aug. 14. 09:59
 17/36 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az ilyen drasztikus módszerek hatnak.És ha nem zavarja a fűben, a járdán látva a kupacokat majd elgondolkodik,akar e naponta kupacok között szlalomozni.Keress hozzá még társakat,hogy kiterjedt akció legyen belőle.A feliratozott kaka nagyon eredeti ötlet!
2013. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Köszi :D Én mindig kreativ ember votam! Látnád a húsvéti dekoráciom :D
2013. aug. 14. 10:23
 19/36 anonim ***** válasza:
Ezeken nagyon jót mosolyogtam :D Csak így tovább! :) Nekünk a házunk előtti füves területet szokták összesz..ratni és a nagy melegben undorító szaga volt, mindig nekem kell összeszedni, ha valaki elment a kerítés előtt olyan volt, mintha tőlünk jönne a szag, nekünk is van kutya és még nekem kellemetlen :S Most már tudom, hogy ki az, de mióta figyelem, hogy mikor jár erre, hogy kiszaladjak és kiosszam azóta nem jön :D Lehet érzi, hogy figyelem :D
2013. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm,köszönöm! :D
2013. aug. 14. 11:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!