Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tömegközlekedve mentek a...

Tömegközlekedve mentek a kutyátokkal, de neki kell veni saját jegyet? Illetve ha még is pisil mondjuk a buszon azért tudnak szólni?

Figyelt kérdés

Tömegközlekedve mennék 4 hónapos kiskutyával. Még nem igazán érti, hogy pisilni kell és csak aztán szálunk fel bármire is. Eddig nem fordult elő mert mindig kerültem a tömegközlekedésre való buszt, villamost, metrót, de ha sokat utazunk rajta akkor ha véletlenül oda pisil azzal mit kellene kezdenem?


biztos nem néznék jó szemmel de még sem tudom felvenni egy zacsival mint a sz@rt.



2013. aug. 17. 23:34
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mindenképpen egy 30-40 percet sétáljatok, mielőtt BKV-ra szálltok...legyen túl kis és nagy dolgon egyaránt.

Póráz-szájkosár-oltási könyv-jegy-sok-sok zacskó és papírtörlő legyen nálad!

Ismerősöm kölyökkutyájára a buszon jött rá a pisilhetnék. Hiába törölte fel ismerős, elfolyt...rohadt sokat pisilt kis kutya létére az eb :D

Persze egy nőci beszólt, nem tudta megállni...mondjuk igaza volt, de akkor is

2013. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem tudom miért pontoztatok le, de egészségére annak aki tette:D
2013. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Igen én is ritkán láttam szájkosarat kutyán, ha bkv-val utazott.
2013. aug. 23. 17:40
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Tegnap késő este jöttem haza busszal roti-nj mix kutyámmal, hám-póráz-halti kombinációban. Felszálltunk, leültünk, busz nem indul...egyszer csak ott állt előttem egy csíkos inges pasas, leesett, hogy a sofőr az :D Mindenki minket nézett fürkésző szemekkel persze :D

Udvariasan köszönt, majd kérdezte, hogy van-e szájkosár a kutyán. Mutattam, hogy igen: és megemeltem az orrszíjat :) Megköszönte és indultunk. Udvarias, határozott volt, amilyennek kell!


Ugyanezen járat másik buszán utaztunk pár napja világosban, kutyámon halti. Egyszer csak felszállt egy csaj egy staffivel, se szájkosár, se rendes nyakörv, csak kötél a nyakán, amiből simán ki tudott volna bújni. És mellettünk mentek el, Argos-hoz oda is engedte, mázli, hogy fiatal szuka volt és haláli jó fej :) De egy pillanatra megállt bennem az ütő. A lány szellemileg sérült. A kutyus jött volna játszani, ezért izgett-mozgott-ugatott, egy nő nagyon rosszallóan nézte. Persze nem mindenki ismerheti a kutyák testbeszédét. Érdekes szitu volt...

2013. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!