Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon agresszív...

Van egy nagyon agresszív kutyám. Szájkosárban működhet?

Figyelt kérdés
tehát rátenném a szájkosarat és földre nyomnám mint Cesar. mert szájkosár nélkül 100% hogy nyakamra ugrik meg ha szájkosár lenne rajt akkor én is nyugodt vagyok. és véghez tudom vinni ezt nyugodtan. voltam vele kutyaiskolában 2 ben is az elsőben nem tudtak vele mit kezdeni , a másodikban ki is dobtak azt mondták hogy ideggyenge kutyával nem tudnak mit kezdeni. pedig tuti hogy nem ideggyenge. egy örökbe fogadott német juhász keverékről van szó.
2013. szept. 20. 11:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én meg már egy éve elég aktívan részt veszek :D terápiát is láttam nem egyet és nem hallottam még ilyet csak itt. Viszont tényleg utána kérdezek.. állítólag a Marian és a Gábor is mondott már ilyet (amit el is hiszek) csak nekem a gyakorisága furcsa...
2013. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

A kutyasuttogós link az Kiss Gábor oldala!

Nekem volt szerencsém hozzá élőben is,akkor kezdte még csak hazánkban honosítani a módszert.Egy befogadott cane corso staffi mixel kerestük fel,aki az emberen kívül mindenre ugrott és megölte (volna).


1 foglalkozás után már rengeteget fejlődtünk és a kutyánál is elértük,amit szerettünk volna.A kutyus azóta gazdisodott (nálunk ideiglenesbe volt) és nagyon boldog,Gábornak köszönhetjük az első lépést!


Tudtommal házhoz is megy,mi Bp. közterületén találkoztunk,kutyás parkban is voltunk együtt.

Nagyon jó élmény,sokat tanultam tőle.


Másik megoldás valóban a cerbi rehabos foglalkozása,hívd fel őket és érdeklődj :)

2013. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

keresd meg őt, réig kutyás, németjuhászos, profi kiképző, és házhoz is megy, illetve tudsz hozzájuk menni suliba is. Ő tudni fog neked segiteni.


[link]

2013. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl bizalamatlan vagyok vagy eleve rosszat feltételezek, de a kispalikee féle "a tükör iskola nagyon sokaknak nem válik be" lehetőségen kívül van két alternatív elméletem:


1) Mindössze 1 "ideggyenge" kutyás van itt a gyik-en, és ő jön vissza rendszeresen hasonló jellegű kérdésekkel. Mi persze nem tudjuk, hogy mindig ő az, ezért növekszik az "ideggyenge számláló" értéke.


2) Ugyan úgy 1 bizonyos emberről van szó, aki viszont ért a kutyákhoz, esetleg profi és valamilyen okból szeretné rossz hírét kelteni a Tükör módszernek. Ennek érdekében kitalál ilyen történeteket és valahogy menet közben (véletlenül se azonnal) kiderül, hogy Tükör iskolában már járt és onnan elküldték.

2013. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%
Jujj, ezt is tanítják a szemináriumokon? Lassan olyanok lesztek, mint a jehovások:D
2013. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

Most kötekedhetnék amúgy, mert neked meg valami nem jött be és kettő olyan másikat meg reklámozol amiről fogalmad sincs .. :D Hozzáteszem hogy minden második válaszod hogy a tükör suli szar.. tény hogy van olyan kutya akinek nem jó, de az nem éri el a 10%ot az is biztos.. sőt lehet az 5öt se..


És rám pl sok mindent lehet mondani, de én a cerbit is mindig megemlítem, mert elismerem a tevékenységüket... bár nem ismerem és ezt ki is hangsúlyozom általában.

2013. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
??? Nem értelek... Nem tudom mit tanítanak szemináriumokon, de én még nem voltam. Tudod, nincs rá pénzem, pedig szívesen elmennék. Tükör iskolába is csak régen jártam.
2013. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
semmi ilyen nem célom, és ezzel kapcsolatban még nem tettem fel kérdést. ha rosszt hírt szeretnék kelteni nem itt tenném, és a kérdésemben is irnám hogy a tükör suli egy rakat sz.r, valamint szándékosan nem is irom az iskola nevét hogy hol található. sajnos nem pesti vagyok. :(
2013. szept. 20. 11:56
 19/32 anonim ***** válasza:

Azt sem írtam, hogy sz.r, azt írtam, hogy komolyabb eseteknél gyakran kudarcot vallanak. Átlag gazdi átlag kutyájához, főleg ha kölyökkortól kezdve a gazdinál van tökéletes. Ilyen helyzetekben még én is szoktam ajánlani.


Azt meg direkt kihangsúlyoztam, hogy akiket ajánlottam nem ismerek, jobb lett volna, ha azt kamuzom, hogy ők milyen jók? Ti már kínotokban nem tudjátok, mibe kössetek bele.

2013. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
igen én sem írom hogy rossz biztos beválik más kutyáknál de az én kutyám esetében nem vált be
2013. szept. 20. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!