Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nővérem elmebeteg! Legújabb...

Nővérem elmebeteg! Legújabb mániája egy "teacup" csivava (aka Hercegnő) halálra kényeztetése, nem bírjuk tovább, kikészíti a családot, mivel nyissuk fel a szemét? 18/L

Figyelt kérdés

Nővérem 25 éves, harsány, nagyszájú, kb. még tinikorban érzi magát. Kint volt Angliában a munkája miatt, ahonnan egy teacup csivavának nevezett borzalommal jött haza. Nem is tudom honnan szerezte vagy minek, mert nem hajlandó válaszolni, semmi közünk hozzá. Nekem nagytestű kutyám van a kertben, a kis szörnyeteg meg a házban randalírozik. A neve Hercegnő, és elviselhetetlen. Playboyos strasszköves rucija van a házban is (bent 25 fok, így is remeg), sétáltatni nem kell, merthogy van kutyapelus majd ott el lesz. Meg nem képzelem hogy a kis bébikét majd kivisszük az utcára a sok baktérium közé??? Kizárólag prémium húspástétomot és kacsacombot kap enni apróra vágva, és kutyavizet (wtf) mert szegény nem tud megenni/inni semmit. Mindenhova felugrál, mindent szétcincál, engem megharapott de a nővérem nem látta és olyat lekevertem neki hogy a szoba másik végéig repült. Folyamatosan ugat, kúr mindent ami az útjába kerül, vicsorog, harap, de még ha szép lenne. Csak nem az!!! Gülüszemű, vízfejű, csoffadt kis izé, egy umpalumpa szebb nála komolyan... Amúgy semmi bajom a normális csivikkel, a barátom is azt tart, de az normál méretű, hosszú szőrű, jó nevű kennelből való nem pedig egy agyonnyomorított izé. Nővérem nem engedi hogy akárki hozzáérjen/foglalkozzon vele mert sérül a kutya lelkivilága ha rászólnak...

A kérdésem az, hogy tudnátok mondani jó kiképzőt aki házhoz jön esetleg? Ha nem venné észre a nővérem akkor talán lehetne valamit nevelni rajta... Vagy esélytelen? Legszívesebben kivágnám ezt a dögöt de 1. nem ő tehet róla, 2. az első sarkon elvinné egy bagoly...


2013. nov. 5. 20:47
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

őket ajánlom: [link]


itt biztosan találsz hozzáértő embert, aki normálisan gondját tudná viselni a kutyusnak, de lehet hogy már szimplán a nevelésben is segítenek

2013. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Második kerület, van itt kutyasuli, az enyémmel rendszeresen járunk az mondjuk élvezet is, bár már idősebb de mindig tudok neki tanítani új dolgokat. Lehet egyszer hónom alá kapom ezt a kis szörnyet és odaviszem egyedül mikor nincs itthon a drágalátos nővérem. Tudnátok valamit ajánlani a harapás ellen? Szerintem nincs rá méretben való szájkosár, majd megpróbálom megmérni szobamérlegen, de állítólag nincs egy kiló. Tudom ez így nevetségesen hangzik, de rohadtul fáj amikor belém mar a tűéles kis fogaival. :D Vegyek kesztyűt meg vastag pulcsit az megvéd tőle?
2013. nov. 5. 21:22
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
Tedd bele egy angol masztiff szájkosárba és csapd a válladra.
2013. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
5%
Most miért zavar téged ennyire az a kis nyominger? Félsz hogy éjszaka megöl álmodban vagy mi? Netán megtámad és szétmarcangol?
2013. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Ehehehe... Az nyilván elképzelhetetlen a mai világban hogy nem magam miatt zavar (mert úristen szétkap egy 80 dekás csivava), hanem azért mert szenvedni látok egy állatot.
2013. nov. 5. 21:38
 16/38 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudnál képet feltenni róla?
2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%
itt igazából a nővéred hozzáállásával van a baj, azért írtam hogy mindenképp vele menj, mert te/ti hiába neveled/nevelitek ha a nővéred tönkreteszi amit elértél és kezdődhet elölről minden
2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
Te sem vagy ám különb a nővérednél, ha ennyit bírsz hisztizni egy ilyen kis dög miatt. Én nem hinném, hogy ilyen félelmetes lenne. Megharapott? Egy ilyen nyeszlett valami harapni sem tud, ne nevettess már. Meg mi az, hogy lekevertél neki egyet? Téged kéne pofán vágni, hogy ennyit hisztizel egy hülye törpepatkány miatt.
2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Holnap felteszek róla egy képet, amúgy a nővérem próbálta már fotózni (ki kell tenni egyből a fészbúkra minden kis pillanatát csodás életének) de összecsinálta magát a vakutól... No comment.

Azért azon besz@rok hogy jobban törődök a nővérem kutyájával mint ő maga, megharapott de ennek ellenére suliba akarom vinni, bármi áron megnevelni, szeretném ha nem egy idegbeteg szörnyeteg lenne és még mindig van olyan ember, aki szerint én vagyok a hülye. Nem, nem fáj annyira ha megharap, de szerinted normális ha egy kutya félelmében mindenkit? Nem, nem érint ha a nővérem szobáját összeszarja, de szerinted normális ha egy kutya nem lát egész életében napfényt és nem érzi a földet a mancsa alatt? Nem, nincs hozzá semmi közöm és mégis érdekel. Kövezz meg.

2013. nov. 5. 21:45
 20/38 A kérdező kommentje:
Ja és elárulom még egy kutya sem halt bele egy nevelő célzatú pofonba.
2013. nov. 5. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!