Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nővérem elmebeteg! Legújabb...

Nővérem elmebeteg! Legújabb mániája egy "teacup" csivava (aka Hercegnő) halálra kényeztetése, nem bírjuk tovább, kikészíti a családot, mivel nyissuk fel a szemét? 18/L

Figyelt kérdés

Nővérem 25 éves, harsány, nagyszájú, kb. még tinikorban érzi magát. Kint volt Angliában a munkája miatt, ahonnan egy teacup csivavának nevezett borzalommal jött haza. Nem is tudom honnan szerezte vagy minek, mert nem hajlandó válaszolni, semmi közünk hozzá. Nekem nagytestű kutyám van a kertben, a kis szörnyeteg meg a házban randalírozik. A neve Hercegnő, és elviselhetetlen. Playboyos strasszköves rucija van a házban is (bent 25 fok, így is remeg), sétáltatni nem kell, merthogy van kutyapelus majd ott el lesz. Meg nem képzelem hogy a kis bébikét majd kivisszük az utcára a sok baktérium közé??? Kizárólag prémium húspástétomot és kacsacombot kap enni apróra vágva, és kutyavizet (wtf) mert szegény nem tud megenni/inni semmit. Mindenhova felugrál, mindent szétcincál, engem megharapott de a nővérem nem látta és olyat lekevertem neki hogy a szoba másik végéig repült. Folyamatosan ugat, kúr mindent ami az útjába kerül, vicsorog, harap, de még ha szép lenne. Csak nem az!!! Gülüszemű, vízfejű, csoffadt kis izé, egy umpalumpa szebb nála komolyan... Amúgy semmi bajom a normális csivikkel, a barátom is azt tart, de az normál méretű, hosszú szőrű, jó nevű kennelből való nem pedig egy agyonnyomorított izé. Nővérem nem engedi hogy akárki hozzáérjen/foglalkozzon vele mert sérül a kutya lelkivilága ha rászólnak...

A kérdésem az, hogy tudnátok mondani jó kiképzőt aki házhoz jön esetleg? Ha nem venné észre a nővérem akkor talán lehetne valamit nevelni rajta... Vagy esélytelen? Legszívesebben kivágnám ezt a dögöt de 1. nem ő tehet róla, 2. az első sarkon elvinné egy bagoly...


2013. nov. 5. 20:47
1 2 3 4
 31/38 Valletta ***** válasza:
A Cerberos nem csinálja már a Csivava Kommandót? Talán arra rá lehetne beszélni, hogy más csivavák közé levigye.
2013. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Egyesek kiakadását nem igazán értem a csivi méretével kapcsolatban. Teljesen normális Csivava, és nem korcs. Ha jól olvastam a kérdező azt írta, hogy 5 hónapos és 80 dkg. Az enyém még ennél is kisebb volt, és most majdnem 2 kiló. A standard szerint is az ideális súly 1,5-3 kg, de 0,5kg felett már elfogadható. Arról pedig, hogy ennyire félre van nevelve a nővére tehet. Nagyon rendes tőled, hogy a kutya érdekében segíteni probálsz. Ha nővéredet nem érdekli, akkor próbálj meg te a falkavezér lenni.
2013. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
de a teacup még kisebb mert direkt a legkisebb egyedeket pároztatják.
2013. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ő nem teacup.A súlya és kora alapján,normál méretű csivi lesz,sőt lehet még kicsit túl is növi a standardot.
2013. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
a fénykép majd segíteni fog.
2013. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Értem én a humort meg minden. Csak azt gondolom, hogy ha más fajta lenne, akkor ti lennétek a legjobban felháborodva, ha ilyenekkel viccelődne valaki, míg a csivavával lehet, az nem igazi kutya.
2013. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Háááááát ezen k**rva jót röhögtem!


Aszondja, az első sarkon elvinné egy bagoly:DDD

2013. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Tok egyszeru!!


A., mondd meg a noverednek, hogy ez igy nem normalis es nem szabad elkenyeztetni a kutyat vagy ha te dolgaidhoz nyul akkor verd szajba a kutyat ha latja novered ha nem

B, engedd be a te kutyadat is

2017. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!