Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nővérem elmebeteg! Legújabb...

Nővérem elmebeteg! Legújabb mániája egy "teacup" csivava (aka Hercegnő) halálra kényeztetése, nem bírjuk tovább, kikészíti a családot, mivel nyissuk fel a szemét? 18/L

Figyelt kérdés

Nővérem 25 éves, harsány, nagyszájú, kb. még tinikorban érzi magát. Kint volt Angliában a munkája miatt, ahonnan egy teacup csivavának nevezett borzalommal jött haza. Nem is tudom honnan szerezte vagy minek, mert nem hajlandó válaszolni, semmi közünk hozzá. Nekem nagytestű kutyám van a kertben, a kis szörnyeteg meg a házban randalírozik. A neve Hercegnő, és elviselhetetlen. Playboyos strasszköves rucija van a házban is (bent 25 fok, így is remeg), sétáltatni nem kell, merthogy van kutyapelus majd ott el lesz. Meg nem képzelem hogy a kis bébikét majd kivisszük az utcára a sok baktérium közé??? Kizárólag prémium húspástétomot és kacsacombot kap enni apróra vágva, és kutyavizet (wtf) mert szegény nem tud megenni/inni semmit. Mindenhova felugrál, mindent szétcincál, engem megharapott de a nővérem nem látta és olyat lekevertem neki hogy a szoba másik végéig repült. Folyamatosan ugat, kúr mindent ami az útjába kerül, vicsorog, harap, de még ha szép lenne. Csak nem az!!! Gülüszemű, vízfejű, csoffadt kis izé, egy umpalumpa szebb nála komolyan... Amúgy semmi bajom a normális csivikkel, a barátom is azt tart, de az normál méretű, hosszú szőrű, jó nevű kennelből való nem pedig egy agyonnyomorított izé. Nővérem nem engedi hogy akárki hozzáérjen/foglalkozzon vele mert sérül a kutya lelkivilága ha rászólnak...

A kérdésem az, hogy tudnátok mondani jó kiképzőt aki házhoz jön esetleg? Ha nem venné észre a nővérem akkor talán lehetne valamit nevelni rajta... Vagy esélytelen? Legszívesebben kivágnám ezt a dögöt de 1. nem ő tehet róla, 2. az első sarkon elvinné egy bagoly...


2013. nov. 5. 20:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
de épp ez az hogy nem neked kéne kutyasuliba vinned, hanem a nővérednek, mivel az "övé", mert most érted, nem tetszik neki valami az ilyenből kinézem hogy majd leordítja a fejed a nyakadról ha csak a közelébe is mész a csivinek, ezért kéne ŐT "megnevelni" először és tájékoztatni hogy a Föld forog a Nap körül és nem fordítva, ergo kutyasuliba rángatni
2013. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Utolsó! Igen, teljesen egyetértek veled, megpróbálok a nővéremre hatni azzal, hogy szenved az állat és segítségre van szüksége (ami igaz is) ráadásul őt is megharapta, ledominálja a lábát (megdugja), ugatja szóval sz@rba se veszi mint falkavezért. Remélem ezzel rá tudom venni legalább hogy egyszer eljöjjön és megnézze a sulit...

Utolsó előtti! Ha neked ettől boldogabb a lelked akkor igen, állatkínzó vagyok. Nincs másfél kiló, 80 deka, hogy tudj egy kicsit tovább hőbörögni, remélem ez lefoglal amíg mások segíteni próbálnak nekem.

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ, rajta leszek az ügyön!

2013. nov. 5. 22:05
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd, láthatod hogy őt nem zavarják ezek a dolgokat, így meg miért akarna változtatni bármin is? nem-nem, könyörögni, esedezni fölösleges, egyetlen egyszer vesd fel neki a dolgot hogy menjetek el kutyasuliba, ha nemet mond meg hülyeségnek találja, akkor ne hozd fel többet, hanem összebeszélsz anyuddal, annyit mondotok csak hogy "csajos kiruccanásra" mentek, beültök a kocsiba és kiszálltok ott, onnan már nincs menekvés :) de sokszor ne rágd ezzel a fülét mert ha nem akar menni akkor hiába a szép szó, nem fog megváltozni a véleménye és a kiruccanást hallván még rá is fog jönni hogy hova is készültök, s szintén ellen fog állni
2013. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hívd fel Őt.Mi 1x kértük a segítségét,eszméletlenember...nagyon pozitív ember,egy csodálatos személyiség...Nővérednek is jót fog tenni és a kutyának is.

Vácon lakik,ha jól emlékszem,az nincs messze tőletek és ő inkább házhoz jár,hogy az otthoni környezetben lássa a problémát és ott is orvosolja azt.


Komolyan hívd fel,kutya nélkül is egy élmény ez a fickó!


(Mi egy cane corso-pitbull mix kannal mentünk hozzá,akit befogadtunk,de sajnos ment minden állatra,ami mozgott.1 találkozó után,együtt sétáltattuk egy szukával.Elindított minket az úton...:))

2013. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont olyan kutyát választott,mint ő.Gondolom,szaporító telepről hozta,és pont úgy leszar mindent és mindenkit,mit drágaságos hercegnője.Rakjátok ki mindkettőt.
2013. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp tegyél fel fotót légyszi, mert én még nem láttam ilyen borzalmat! :D 80 dekás kutya, te atyaég... Az a kacsacomb, amit zabál, többet nyomhat nála. :D


Én ultimátumot adnék: vagy neveled a dögödet, vagy repültök mindketten.Nem csoda, hogy a barátja se engedi oda a kutyával, de akkor ti miért?Nektek is azt kellett volna mondani, hogy vagy normális kutyával, vagy kutya nélkül.Kész.

Kiképző/kutyasuli mindenképp, és tojni rá, mit szól hozzá.Ezt a kutya érdekében teszed, és ha szereti azt a rémséget, meg fogja érteni.

Ennek a kutyának a lelki világa már akkor sérült volt, amikor megfogant.Nem értem ezt a teacup mániát, szerintem is rettenetes, miket művelnek az ember legjobb barátjával.


Ha semmi sem segít, vidd ki erdőbe, tudtommal az Északi-középhegységben él néhány uhu. :D

2013. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ide uhu, egy nagyobb galamb is megteszi :) Viccet félretéve. Az rendben, hogy te nem mondhatod meg a nővérednek, hogy mit és hogyan csináljon. De anyukádnak sincs rá hatása? Ha én hazavittem volna egy ilyen kis terroristát, és még nekem állt volna feljebb, úgy repültem volna otthonról mint a szél...
2013. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
4%
Azért érdekes, hogy itt néhányan arra biztatják, még ha csak viccből is a kérdezőt, hogy pusztítsa el a kutyát. Ha a problémás kutya egy német juhász lenne, akkor is így beszélnétek róla, vagy csak az a baj, hogy csivi is meg teacup is és egy liba a gazdája? Merthogy attól még kutya.
2013. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

28-as:

Nekem a csivavákkal semmi bajom, sőt imádom ezt a fajtát.Egyedül a nővére hozzáállásával van itt gond.

Egy ilyen kutyának mondjuk eleve meg sem szabadna születnie...

Az ég ne adja, hogy valaki így nevelje a német juhászát!Na abból mi lenne...Minimum családirtás.

2013. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
#28 Ne legyél már ennyire karót nyelt, nyilván nem akarja senki egy állat halálát sem. Kicsit több rugalmasságot, és humorérzéket, meglátod szebbnek látod majd az életet.
2013. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!