Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni az ha zavar a...

Mit lehet tenni az ha zavar a szomszédban lévő kutyatenyészet?

Figyelt kérdés
3 éve az önkormányzathoz fordultam és nekem adtak igazat. Természetesen felebezett megyei bíróság újra nekem lett igazam, felebezés legfelsőbb bíróság megint javamra ítéltek. Az ítélettel azonos időben szerzett egy elismert ebtenyésztő szervezettől engedély és most már ő a legtisztább "MESTERTENYÉSZTŐ". Hová fordulhatok még?????
2009. nov. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jelentsd fel a manuszt az APEH-nál, a videót, mely bizonyítja, hogy a kutyák rosszul vannak tartva, mutasd meg pár állatvédőnek, stb stb. Nehogy már neked kelljen költözni azért, mert egy seg.garc nincs tekintettel a környezetében élőkre.
2009. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok engem véd a jog és a birtokvédelem is de idegileg nehéz. Nem bírok aludni igy az egész napom elcseszet.
2009. nov. 18. 20:37
 13/42 A kérdező kommentje:
Ja és megtettem.
2009. nov. 18. 20:38
 14/42 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
100%

Hogy a MEOE milyen címeket osztogat, az irreleváns. Amennyiben a lakóhelyeden érvényes ebtartási rendeletet a szomszéd nem tartja be, a jogsértést meg kell szüntetni. Többllettartási engdélyt az önkorm adhat ki. Ha a többlettartás más nyugalmát, körülményeit zavarja, vissza kell vonni. Ha a kutyák tartási körülményei nem megfelelőek, akkor még az állatvédelmi tv-ben foglaltak megsértése is felmerülhet.

(Állatvédő szervezet vezetője vagyok, nem egy ilyen esetben jártam ki a kobzást. ) info kukac lelenc pont hu a mailcímem

2009. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszát! A helyzet az, hogy kérném a segítségét.

Tanácstalan vagyok ,hogy lehetne véget vetni ennek az egésznek. A helyi ebrendelet telkenként 2 felnőtt és a szaporulat 3 hónapos korig. Az önkormányzat viszont azt mondja,hogy mivel már időközben "tenyésztő" lett már nem tehet semmit.

2009. nov. 18. 20:48
 16/42 A kérdező kommentje:
Ja és a költözés nem megoldható mert így ELADHATATLAN az ingatlanunk. Kinek kell egy ilyen hangos telek.
2009. nov. 18. 20:50
 17/42 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Engem érdekelne az a videó. Kérlek írj privát e-mailt.

2009. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek rakd fel a videót ide , mi is szeretnénk látni , hogy elhidjük :) !!!
2009. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Kértétek: [link]

Hangszórókat kapcsoljátok be.

2009. nov. 19. 11:31
 20/42 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Pár kép a tisztánlátáshoz. Ilyen és hasonlok itt mindennaposak. Ez egy mestertenyészet.

2009. nov. 19. 11:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!