Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni az ha zavar a...

Mit lehet tenni az ha zavar a szomszédban lévő kutyatenyészet?

Figyelt kérdés
3 éve az önkormányzathoz fordultam és nekem adtak igazat. Természetesen felebezett megyei bíróság újra nekem lett igazam, felebezés legfelsőbb bíróság megint javamra ítéltek. Az ítélettel azonos időben szerzett egy elismert ebtenyésztő szervezettől engedély és most már ő a legtisztább "MESTERTENYÉSZTŐ". Hová fordulhatok még?????
2009. nov. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas. Milyen fajták a kutyák? Nekem a képek és videó ellenére sem sikerült megállapítani.
2009. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem mindegyik kutya keveréknek tűnt....
2009. nov. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
"Tacskók" Egy mestertenyészetből.
2009. nov. 20. 08:37
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
A kennel nevét megtudhatnánk?
2009. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

hát.. egy sáros sarok meg egy kennel... :S

nemhiszem, hogy rosszak lennének..

nekünk is ugatnak és páran szóltak is, hogy ejnyebejnye..

ennyit mondtam: ugat a kutya, az alap dolog. van füldugó is.

de HA tényleg olyan rossz, akkor a menhelynek szólj... és a MEOE elismert.

2009. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 Winner of Royal Hill ***** válasza:
38%

Hát ne haragudj kedves kérdező, de mind a képek,mind a videó minősége igen megkérdőjelezhető. Magyarul pocsék és igazából semmit sem látni belőle.Valószínűleg a kennelt próbáltad videózni, nem sikerült. Az meg hogy téged,mint idegent megugatnak, teljesen normális dolog,területet védenek.Egyáltalán nem biztos, hogy tényleg olyan rosszul élnek a kutyák,mint ahogyan Te ezt leírod ide.Mivel aláírtad a papírt,hogy beleegyezel, hogy 2nél több kutyát tartsanak, nem tehetsz semmit. Egyébként ,ha belegondolsz,hogy elkezdesz hepciáskodni mindenfelé,hogy zavarnak a kutyák és netán bevonnák a tenyésztői engedélyét a szomszédodnak mi lesz a kutyákkal? Gondolom városból költöztél falura és nem tudsz magaddal mit kezdeni, kóstolgatod a szomszédot...

Egyébként a MEOE államilag nem elismert tenyésztői szervezet, pont ebből vannak a problémák évek óta.

Hát a hová fordulhatok kérdésedre lenne egy frappáns válaszom, de nem írom le,mert még kimoderálnak...

Üdv. Egy tenyésztő.

2009. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Bocsánat a felvételek minőségéért. A probléma az ,hogy semmilyen papírt soha nem írtam alá. És gondolod a legfelsőbb bíróság nem vizsgálta meg elég körültekintően az ügyet, mielőtt a javamra döntöttek. Szerintem aki komolyan gondolja, hogy ebtenyészetre adja a fejét az előbb beszerzi az engedélyeket(önkormányzat,szomszéd,stb)és utána megteremti a jó körülményeket az állatók számára majd tisztességesen végzi tevékenységét. NEM PEDIG FORDÍTVA. Tenyészt engedélyek nélkül megvárja a feljelentést, Legfelsőbb Bíróság ítéletét majd engedélyt szerez. Szerinted ez így jól van?
2009. nov. 22. 19:37
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
költözz el onnan ha zavar!,engem egyáltalán nem zavarna hogy ha a szomszédomban kutyatenyésztő lenne,sőt örülnék neki!
2009. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
35%

"Gondolom városból költöztél falura és nem tudsz magaddal mit kezdeni, kóstolgatod a szomszédot..." Ez jó volt!

Én is följelenteném a zomszédomat, mert él, fingik, böfög, eszik és szarik és én ezt mind hallom, mert a panelban vékonyak a falak. De őt tuti nem vinnék el ezért... A kutyákat viszont elviszik és a nagy részüket ezáltal halálra ítéled. Új kutyákat meg mindig tud szerezni az illető.


Amúgy nem lehet vele beszélni??? Nem hepciásan, nem alázatosan, csak szépen tényszerűen. Nem mint alperes-felperes, hanem mint SZOMSZÉDOK!

2009. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Kb 6 éve próbáltam mint SZOMSZÉD ez a folyamat 3 évig tartott. Kértem szépen, kértem csúnyán nem lett eredménye. Időközben a férje is elhagyta és a helyzet egyre csak rosszabb lett. Ezek után fordultam az önkormányzathoz.

Csak nem tudom szerintetek mi a helyes eljárás. Senki ne szabályozza hogy és milyen körülmények ki hány db ebet tarthasson és azokat hogyan tartsa? Ja és a 40 kutya mellet minimum 10 macska, 3 ló, 2 kecske, 3 bárány, számolhatatlan nyúl, tengerimalac stb. És gondolom az is helyes ,hogy a szerencsétlen macskák a sárból esznek valami moslékot ( lásd fotó)és nyugalom hiányában a szomszédban fialnak. Ha ez mind mind szimpatikus valakinek akkor szívesen eladóm ingatlanomat neki.

2009. nov. 23. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!