Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket mi vett rá arra hogy...

Titeket mi vett rá arra hogy kutyát vegyetek magatok mellé?

Figyelt kérdés
Csak azért mert szeretitek a kutyàkat vagy az adott fajtàt, vagy ezen kivül valami célotok is volt vele , pl sportolni vele, vagy vannak a húlyék akik menőzés céljábol szereztek be egy kutyàt stb...
2013. nov. 20. 19:59
1 2
 11/14 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
A kutya mindíg az életem része volt. Soha nem emlékszem olyanra, hogy ne lett volna kutyánk. Természetes, hogy kutya van a háznál, és az, hogy teljes értékű része a családnak. HA valaha lesz gyermekem, azi is kutyával, és lehetőleg más állatokkal nő majd fel... tehát nem volt számomra semmilyen ok, hogy kutyám legyen...ez így természetes.
2013. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi voltam, volt kutyánk. Ellopták, és hiába tudtuk, hogy egy utcával odébb van, nem adták vissza.


Aztán nagyobb lettem, lett egy utcai befogadott, aki 5 év után úgy gondolta, hogy ismét az utcát választja - sosem találtuk meg.


Aztán nővéremnek lett roti - akkor szerelmesedtem bele a fajtába. Amikor rájött, hogy nem tudja biztotani azt, amit igényel a kutya (nem volt elég ideje, pedig tökéletesre képezte), akkor eladta. Én hiába imádtam, kicsi voltam hozzá.


Akkor megfogadtam, h csak roti, semmi más. Több, mint 10 évet kellett rá várnom, és lett egy keverékem :D Már gyűjtöttem a pénzt, kezdtem válogatni a kenneleket, mire látogatóban egy ismerős fatelepén ott voltak a kis roti-nj mix szőrgombócok. Csodáltam őket (először 3 naposan láttam őket), de szóltak, hogy mindent meg fogják ölni. Én meg szóltam, hogy a lópikulát, mindnek keresünk gazdit. Így is lett, egy pedig hozzám került.


Na meg persze volt közben számtalan mentett és pár ideiglenes.

2013. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

10 éves korom körül Nagyapámékhoz járt egy család egy kis keverékkel. Vele kezdtem kutyázni, vihettem sétálni, aztán ahogy nőttem, egyre több felé mentünk: kirándulni, rendezvényekre...később felcsempésztem a panel lakásba, ha Apuék nem voltak otthon...lebuktam, de ha nem voltak otthon, szobák-konyha kivételével nálunk lehetett...voltunk két agility táborban...utolsó 1,5 évében nálam élt.

Sok-sok mindenre megtanított a kutyákkal kapcsolatban.

Halála után azonnal új kutya "kellett", így jött 2,5 hét után Argos-om :)

A kutya a mindenem...a séták, a tanítás, játék, rendezvények, stb-stb...

2013. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ja, és persze Argos is sok-sok dolgot tanít nekem...még Ő is tanuló kutya számomra :)
2013. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!