Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párom kiskutyát szeretne....

Párom kiskutyát szeretne. Hogyan győzzem meg, hogy "fölösleges"?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik, 6 hetet van kint, 5-10 napot itthon.

Staffordshire terriert akar. Én nem vagyok falkavezér típus, és én leszek többet a kutyával, tehát szót kéne fogadnia nekem(is).

A póráz és szájkosár gondolatától irtózik, én viszont ragaszkodom, mert anélkül egy métert nem vinném a kutyát. (Jobb a békesség a többi kutyással és a kisgyerekesekkel)

Javasoltam az ivartalanítást, ő nem támogatja.

Semmiben nem tudunk megegyezni a kutyával kapcsolatban, én így NEM szeretném ha kutyánk lenne. :(


1,5 szobás albérletben lakunk.


2013. dec. 3. 20:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem staffordom van lakásban. Nincsen vele gond, nem az a baj, hanem az hogy erős kéz kell neki, pofátlanul a fejedre nőnek ha elrontasz valamit. Ebben a szituban nem való a kutya hogy ő itthon sincsen, neked akar plusz dolgot adni. Akkor még azt mondanám oké esetleg ha itthon melózna. A póráz az alap, de a szájkosár az nem fontos, én se mindig teszem fel, csak ha szólnak. Nem lenne a kutyával gond ha egy férfikéz irányítaná. A kutya egyből észrevenné és élne vele hogy te nem vagy falkavezér típus.
2013. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Akiteki ***** válasza:
100%
Talán egy határozott NEM-mel. Ha nem tudod észérvekkel meggyőzni, legyél nő. :)
2013. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Milyen partner az, akivel nem lehet értelmesen beszélgetni...ha nagyon kutyát akar, és Te hajlandó lennél vele foglalkozni, akkor esetleg egy könnyen kezelhető EGYEDET válasszatok
2013. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

csak én látom azt hogy a pasi nem tudja elfogadni a nemleges választ? még a kutya hagyján, de ez nagyon önző és szemét dolog hogy a saját akaratát csakazértis rá akarja erőltetni a kérdezőre


Kérdező, te pedig ha kell adj ultimátumot, vagy vár a párod addig amíg mondjuk a körülmények is megfelelőek lesznek a kutyatartáshoz vagy elbúcsúzhat tőled. Mi az hogy neki kell a kutya, lexarja hogy te nem akarod, de azért te gondozd?! Gyerekként nem lett egy kicsit elkényeztetve tök véletlenül?

2013. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolognak tartom, hogy ilyen feltételek mellett még ráadásul a "nyakamba sózzon" a T. párom egy kutyát.


Már megbocsáss, de tipikusan olyan pasas lehet, akik rendszerint efféle kutyákat tartanak...őszinte sajnálatomra

2013. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmėnyek között,neked lenne kutyád,nem neki.Te pedig nem akarsz kutyát.Ha ő akar,az ő kötelessége ellátni,méghozzá minden nap.Ezt nem rakhatja más nyakába.Kutyával új albérletet sem könnyű találni,alig van hely,ahol így fogadnak.Egy ilyen kutya lemozgatása,mevelése napi feladat,amit nem lehet elhanyagolni.A párodnak fogalma sincs egy kiskutya igényeiről,sem a felelősségről,ami a kutya tartásával jár.Már csak emiatt sem lenne szabad kutyát beszereznie.
2013. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%
Amerikai staffordshire terrier kifejezetten NEM családi kutya, kisgyerek mellé NEM ajánlom!Egy kutya NEM "fölösleges,, egyett értek az ivartalanításban mert ha szuka ellőbb utóbb 6 szőrgombócot találtok magatok mellet aminek gazda kell.ha kan kuyáról van szó elmegy egy szuka után és lehet hogy soha többet nem látod.Másrészt egy staffordshire nem albérletbe való!Vegyél labradort gyönyörű kutya,barátságos más kutyákkal és kifejezetten családi kutya, minden éllettiposú emberrel kijön!Írj privátba ha érdekelne a labrador!
2013. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Utolsó.A kérdező SEMMILYEN kutyát nem akar.

Amúgy a staff egyébként családi kutya,imádja a gyerekeket,ha jól van nevelve.Egy labi vagy golden is megharapja a gyereket ha olcsó helyről van és rosszul is nevelik.


A fent említett élethelyzetbe semmilyen kutya nem kell,mert a kérdező nem akar kutyát.A párja meg nem alkalmas kutyát tartani....

2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
na, sikerült valamire jutni a pároddal, kérdező?
2013. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%
20.56 os egy labrador semmilyen körülmények között nem harapna meg senkit!egy Staffordshire terriert viszont arra képezték ki hogy öljön.Így egy nő kisgyerekkel semmilyen féle képpen nem tudja megnevelni barátságos kutyának.Egy Staffordshire terriernek egy NAGYON HATÁROZZOT kézre van szüksége, nem egy nőre egy kisgyerekkel.Egyet értek hogy ilyen körülmények közzöt nem szabad kutyát válalni!Kérdező:gondolkozzon el a párod azon hogy a gyereke vagy egy VADÁLLAT fontosabb neki!
2013. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!