Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párom kiskutyát szeretne....

Párom kiskutyát szeretne. Hogyan győzzem meg, hogy "fölösleges"?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik, 6 hetet van kint, 5-10 napot itthon.

Staffordshire terriert akar. Én nem vagyok falkavezér típus, és én leszek többet a kutyával, tehát szót kéne fogadnia nekem(is).

A póráz és szájkosár gondolatától irtózik, én viszont ragaszkodom, mert anélkül egy métert nem vinném a kutyát. (Jobb a békesség a többi kutyással és a kisgyerekesekkel)

Javasoltam az ivartalanítást, ő nem támogatja.

Semmiben nem tudunk megegyezni a kutyával kapcsolatban, én így NEM szeretném ha kutyánk lenne. :(


1,5 szobás albérletben lakunk.


2013. dec. 3. 20:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta Karácsonyra ott lesz a fa alatt a kutya. Ő viszont januárba már rögtön megy is ki dolgozni.

Szóval érdekes dolgok lesznek ha nem blöfföl :(

2013. dec. 13. 19:34
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
adj ultimátumot basszus! te vagy a kutya? döntsön
2013. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
ne hagyd magad, mert a kutya vagy utcára, vagy menhelyre fog így kerülni!
2013. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon-nagyon imádnám a párom, akkor azt hiszem azért beengedném kutyástól. De körülbelül ennyi is. Hihetetlen pofátlanság amit csinál. Vigye a saját nemlétető szobájába, és gondoskodjon róla. Ha otthagyja neked mikor egyedül vagy, akkor annyit tegyél meg a kutya kedvéért, hogy még aznap elviszed egy menhelyre. Mond is meg neki előre.


Úgy néz ki ez az egész mintha a legaljasabb módon akarna téged elüldözni, mert nincs bátorsága megmondani, hogy nem kellesz. Így vagy úgy, nem normális.

2013. dec. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen a dolgon nem tudtok megegyezni akkor mi lesz a fontossabb dolgoknál? Mond a párodnak hogy válaszon a kutya és a családja között!Ha a kutya fontossabb neki akkor Mi lenne a későbbiekben?Ha a kutya fontossabb neki akkor igazából nem is szeret!
2013. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha jol ertettem, meg nincs gyerek, csak akar lehetne is.

Ebben az esetben, vagy te, vagy a kutya.

Ha van, akkor is.

2013. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!