Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEHGARAPOTT a kutyám! Ti mit...

MEHGARAPOTT a kutyám! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves shih tzu-m és 3 hónapja BARFozunk.Ma kapott először csirke fejet és kb.1 óráig ette.A végén viszont egybe akarta lenyelni a fej maradékát és ezért el akartam venni tőle,hogy ne történjen baj és erre MEGHARAPOTT,többször,teljes erőből!!! Ilyen még sosem történt,eddig mindig elvehettem a kajáját előtte,az alap engedelmes vizsgánk is meg van!Büntetésből bezártam,de nagyon meg vagyok rémülve.
2013. dec. 21. 19:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
17%
Fektesd oldalára és ne engedd hogy felkeljen amíg te nem engeded amúgy a kutyát vagy kiskorától úgy neveled hogy zavarhatod kajálás közben vagy ha nem akkor nem tűri
2013. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Amikor tápot evett kiskorában,bármikor elvehettem tőle.

Annyira megrémültem,hogy nem tudtam reagálni sem a történtekre.

2013. dec. 21. 19:24
 3/37 anonim ***** válasza:
2%
szólj az állatorvosnak hogy altassa el kis dögöt, ja és a helyedben bemennék a kórházba és egy tetanol pur injekciót beadatnék magamnak
2013. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%

Hát te nem vagy komplett... Ha eszik a kutya, minek piszkálod? Nehogy már a kutya legyen a bűnös...

Ha már odaadtad neki a kaját, az már az övé és onnantól ne b^szogasd!

2013. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%
Fektesd oldalra amíg elfogadja hogy te vagy a falkavezér
2013. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Azért piszkáltam,hogy ne fulladjon meg!!!
2013. dec. 21. 19:31
 7/37 anonim válasza:
33%

Mi egy kóbor kutyát fogadtunk kb 7 éve. Azóta is hűséges házőrző és nagyon szerethető kutya. Viszont 1 éves volt, amikor hozzánk került mindenféle nevelés híján. Ezért tapasztalás útján jöttünk rá, mikor nem szabad zargatni. Engem többször is megharapott kisebb koromban, mert érezte a gyengeségem, de ahogy idősebb lettem, a tekintélyem is megnőtt nála. Most már nem harap meg sosem, de attól függetlenül nem nyúlunk oda ha eszik, mert rögtön morogni kezd.

A kutya az kutya! Az evés ösztönszerű, és az ételt meg kell védeni. Nem kell ezért elaltatni és semmi, ha egyébként egy aranyos kiskutya. Legközelebb ne nyúlj oda, ha eszik. :)

2013. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

Ha morog evés közben, akkor bizony ő a vezér, ha harap, akkor nagyon komoly gondok vannak. Aki szerint nem lehet piszkálni evés közben: én AKÁRMIKOR belenyúlhatok a táljába mert ÉN VAGYOK A VEZÉR, ha valamit kedvem szottyan megenni a kajájából akkor elveszem. Természetesen nem eszem meg, de érezze hogy megtehetném ha akarnám.

Menjetek vissza a kutyasuliba és kérj segítséget, ez komoly dolog!

2013. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Tápnál én is elvehettem,de amióta nyersezünk,nem próbáltam.Akkornfokozatosan próbálok a dolgon javítani.

SOSEM ALTATNÁM EL!!!!!!

2013. dec. 21. 19:37
 10/37 anonim ***** válasza:
33%

Én még meg sem próbáltam elvenni a kutyámtól a kaját. Le lehet ezért pontozni, de tényleg nem szabad a kutya tányérjába (vagy szájába) nyúlkálni, amikor eszik.

Nálunk ez a szabály: amíg nálam van, addig az enyém (tehát addig nem nyúlhat hozzá, nem ugrálhat stb), de ha már odaadtam, akkor az övé. És eszem ágában sincs nyúlkálni.

2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!