Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEHGARAPOTT a kutyám! Ti mit...

MEHGARAPOTT a kutyám! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves shih tzu-m és 3 hónapja BARFozunk.Ma kapott először csirke fejet és kb.1 óráig ette.A végén viszont egybe akarta lenyelni a fej maradékát és ezért el akartam venni tőle,hogy ne történjen baj és erre MEGHARAPOTT,többször,teljes erőből!!! Ilyen még sosem történt,eddig mindig elvehettem a kajáját előtte,az alap engedelmes vizsgánk is meg van!Büntetésből bezártam,de nagyon meg vagyok rémülve.
2013. dec. 21. 19:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Igen, amit egy korábbi hozzászóló is írt, az nagyon igaz, fel kell készíteni a kutyát, semmi hirtelen mozdulat. Előbb kutyám békésen rágta a csontját, majd le akartam söpörni egy ráragadt darabot, és pont oldalról nyúltam, ahol kevésbé látta, egyből befeszült és eleresztett egy morrantást. Kipróbáltam, ha kértem, simán odaadta, ha lassan nyúltam, semmi ilyen reakció.
2013. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nekem kajáltatás közben semmilyen agresszió nem engedélyezett. Mivel van egy 3kilós kutya a nagyon között aki elég pofátlan.


Volt hogy a kutyák közösen rágtak egy csontot.. minden csak nevelés kérdése

2013. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Jaaa . :D láttam egy videófelvételt, melyben a xy Budapesti kutyasuli vezetője nyilatkozik egy kongresszusról... Néhány pont levezetése után elárulta, hogy a kongresszus megállapította, hogy a kutyának nem falkavezérei, vagyunk, hanem "GAZDÁI". :D Nagy okosság. ;) Nemtudom látta e még valaki, úgy ahogy a figura előadta, én jót nevettem rajta. :D (nem fogom megkeresni!)
2013. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
az a figura, másnéven Fritz, Magyarország egyik legelismertebb kiképzője. Mellesleg a szakmájában igen nagy tekintély. És aki pályafutása során találkozhatott a legkülönbozőbb idegtipusú kutyával. Szerintem nem kéne fikázni. majd ha te annyit letettél már az asztalra, akkor talán.
2013. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Aki szerint ez nem egy igazi kérdés,annak nem kell válaszolnia,senki sem tette kötelezővé.Szánalmasnak tartom az ilyen embereket.Tipikus magyar hozzáállás.


A többi válaszolónak köszönöm,igyekszek minden tanácsot átgondolni,és megfogadni a hasznosakat.:)

2013. dec. 22. 19:45
 36/37 anonim ***** válasza:
Fogyatékosok kedvéért elismétlem: viccesnek találtam ahogy előadta, nem rossz, hanem jó értelemben: jót derültem rajta. Ha valaki nem tudja elképzelni, hogy ez a mondat nem negatív töltettel bír, azt sajnálom!
2013. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
AMúgy magyarázd már el, hogy szerinted "hol fikáztam" egy illetőt, akiről meg sem mondtam kicsoda (persze te kitalálod :D) ---- egy kongresszus eseményeiről, fejleményeiről beszélt, vicces stílusban. :DDD komolyan olyan fogyaték ez az oldal néha, hogy a legegyszerűbb dolgokat is, mint egy két évesnek szááájbarááágósan el kell mondani. :D
2013. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!