Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastátok ezt az intelligens...

Olvastátok ezt az intelligens kutyás bejegyzést? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 6. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán nem semmi, jót röhögtem rajta :D Jó nyilván idióta és többnyire túlzó, de azért néhol van egy minimális igazságalapja. Csúcs :D
2014. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
hihi:) nekem a kutyás ruháim többe kerülnek, mint amennyit ez a pali az életében elkölt ruhákra:))) Jót nevettem az irásán:) biztos rákattant valami dögös kutyás csajra, az meg elhajtotta, aztán sértettségében megirta ezt a fennkölt monológot:))))
2014. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
A blog iro alotlan allitasara irtam amit irtam... -.-' IQ fighter
2014. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen is,biztos valami személyes élményét beszéli ki magából,csak ebből általánosítani nem lehet.
2014. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Az alotlan nem tudom mit jelent, (talán valótlan???) de az biztos, hogy nagyon buta vagy:) Sebaj, kellenek ilyen emberek is, csak a szórakozás miatt.
2014. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a modoros blog. A lényege, hogy mindig valakit fikáz. Poén az egész. Talán most egy kicsit túllőtt a célon, de akkor sem kell megsértődni.
2014. jan. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%

Persze, értem én hogy modoros blog meg hasonlók...


Nem ismerem az illetőt csak feltételezem, hogy valószínüleg egy felnőtt, mihaszna egyén, aki a blogjában lopja a napot és az emberek fikázását tartja hasznos tevékenységnek......

2014. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Remélem lesz bejegyzés a modoros gyik-felhasználóról is ;)
2014. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!