Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti pórázzal vagy nélküle...

Ti pórázzal vagy nélküle sétáltatjátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Én most kezdem a kutyámat rászoktatni a póráz nélküli sétára.

2014. jan. 27. 15:47
1 2 3 4
 31/33 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Kösz :D

Sajna ha az ember jót akar a kutyájának, fajnak megfelelő tartási módot szeretne biztosítani, szabályt kell szegni :(

2014. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ebben igazatok van, de azért legyetek óvatosak! Itt vagyunk mi jó példának... és elrettentőnek a többi felelőtlen gazdi...mindenki találkozott már velük szerintem... Egyébként rengeteg jó megoldás lenne, csak kevés a hajlandóság. Nekem p annyi szerencsém van, hogy van olyan terület a környéken, ahol se kóbor kutyák, se idióta gazdik nincsenek és ahogy a kis dobit sikerül "rehabilitálni" , megyünk is és lehet majd nagyokat futkározni... Egyébként én addig sosem engedtem el se annó a spancit, se most a német juhászt és a dobit sem fogom, míg nem tökéletes az engedelmesség.
2014. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ördögi kör, mert ugye addig ne engedjem el, amíg nem tudom behívni bármikor...de ha nem engedem el, nem tudom gyakorolni a behívást :D

A gazdi felelőssége, hogy a lehető legkevesebb zavarás nélkül oldja meg ezt :)

2014. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!