Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van? Összetett...

Milyen kutyád van? Összetett kérdés, olvasd el?

Figyelt kérdés
Azt gondolom elég jó kis közösség a miénk itt a gyakorin:) Kíváncsi lennék kinek milyen kutyája van, miért pont az, és ha bármilyen lehetne (minden életkörülménytől függetlenül) akkor milyen lenne?
2014. jan. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Küldjetek fotót is, úgy az igazi. :)


Nekem egy másfél-két éves keverékem van, ivartalanított kan. Menhelyről lett "mentve" (ha ott maradt volna, elpusztult volna). Már fotóról kinéztem, de ugye nem az alapján választunk kutyát...szóval megnéztem a felhozatalt és végül őt választottam, pedig semmit nem tudtam róla, csak azt, hogy beteg.

Nagyon kedves, kiegyensúlyozott, de élénk, mindenkit szeret és őt is szereti mindenki. Imád tanulni és előszeretettel mutogatja a tudományát akkor is, amikor nem kéne. :)


A fotókon nagyrészt idióta képet vág, ez egy kivétel:

(a foltos az, a sárga az ideiglenesem): [link]

Ez pedig egy tavalyi fotó, ahol éppen nemnormális: [link]

2014. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az álmom egy barzoj. Pusztán azért tartanám, hogy kiszolgáljam és cserébe megengedje, hogy gyönyörködjek benne...
2014. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Firestorm ***** válasza:
100%

Valetta!Gyönyörű a kutyusod!!Nagyon szép szemei vannak.


Itt az elmaradt fotó is :)


[link]


[link]


[link]

2014. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Dobermannok, egy Malinois, és ez nagyon öreg anyóka, akit találtunk az utcán:)
2014. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%

egy pit, meg egy staf mix, szeretem oket.

ha lenne ra lehetosgem, argentin dog kennelem lenne.

2014. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
53%
nem tehetek fotot mert onnantol kovetheto vagyok :/
2014. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Köszi! Gyakran kérdezik, milyen fajta. Keverék. De milyen keverék? ...


A második fotó nagyon király, mintha azt mondaná: Megadom magam, csak ne zárjatok be a ketrecbe! :)

2014. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

na akkor teszek be én is képet a vadállatomról (ő a sharp keverék)

[link]

[link]

2014. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 sippara ***** válasza:
100%

Egy husky-terrier keverék kanom ( [link] ) és egy roti szukám ( [link] ) van. Mindkettő szerelemből, mert gyönyörűek, és mert okosak :) A husky saját mentvény, a roti kispalikee-nél állomásozott három hónapot, de végül csak-csak egymásra találtunk :)


Ha bármilyen kutyám lehetne, egy igazi huskyt szeretnék a "mű" mellé, tenyésztésre. Tenyésztő kiválasztva, tanulás, pénzgyűjtés és körülmények kialakítása folyamatban, de egyelőre örülök, hogy a párom nem rakott ki a lakásból, mikor megjött a roti :D

2014. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Köszi a képeket:)


ma 18:32


Nem igazán értem az utolsó mondatod, de nekem argentin dogom van. Szerencsés vagyok, mert az abszolút álomfajtát tarthatom. Távoli tervben van egy másik dogo is mellé, de ha bármilyen fajtát tarthatnék anyagiaktól függetlenül, akkor lenne egy német dogom is.

2014. jan. 28. 19:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!