Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van? Összetett...

Milyen kutyád van? Összetett kérdés, olvasd el?

Figyelt kérdés
Azt gondolom elég jó kis közösség a miénk itt a gyakorin:) Kíváncsi lennék kinek milyen kutyája van, miért pont az, és ha bármilyen lehetne (minden életkörülménytől függetlenül) akkor milyen lenne?
2014. jan. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Én vagyok az őrült nő, aki eurázsiait akar 8). De bármilyen spiccet el tudok képzelni kutyámként.

Mostani kutyám 10 éves keverék kan. Előtte volt egy vizsla keverékem, akit még kölyökként kiloptak a kertből. Annyira hozzá voltam nőve, meg elkeseredve miatta, hogy mikor az osztálytársaméknál kiskutyák születtek, és sokat jártam oda játszani velük, anya megengedte, hogy hazahozzam az egyiket. És azóta ő van nekünk, örökölt vaksággal, de egyébként jó karban van. Csak ilyen beállított képem van, mert mindig bemozdul. Bár ennyire nem kell fogni azért :) [link]

2014. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Firestorm ***** válasza:

Ja igen,ami kimaradt álmaim kutyái közül az a leopárd kutya,na olyat szeretnék egyszer,de nagyon.


[link]


[link]

2014. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!