Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van? Összetett...

Milyen kutyád van? Összetett kérdés, olvasd el?

Figyelt kérdés
Azt gondolom elég jó kis közösség a miénk itt a gyakorin:) Kíváncsi lennék kinek milyen kutyája van, miért pont az, és ha bármilyen lehetne (minden életkörülménytől függetlenül) akkor milyen lenne?
2014. jan. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Spani, Nemtommix, Jagd terrier


A spanit tavaly előtt kaptam anyámtól karácsonyra. Mert akinek eredetileg szánta, nem jött érte. Mi meg elhoztuk, mert akkor költöztünk kertes házba és kutyát szerettünk volna.


A nemtom'mix-et a főnököm hozta a gyerekeinek. Megunták (főleg amikor megtudták mennyit kell fizetni az oltásokért) és ki akarták rakni az autópályára. Élhoztam, hogy majd keresek neki gazdit. Hát nem kellett senkinek...


A jagd terriert pedig augusztus 20-án rakták ki az utcánkban egy autóból. Ezt akkor még nem tudtam. Sokáig kerestük az igazi gazdit, aztán meg az új gazdit. Per pillanat nem kell senkinek. Tehát gyakorlatilag ő is az én kutyám.


Egyiket sem én/mi választottuk, de nagyon szeretjük őket.

Ha lehetett volna választani, akkor én egy dobermannt, vagy egy rotit szeretnék. Párom pedig egy fekete német jucit.

2014. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

A 10. hozzászóló vagyok. Akkor én is küldök képet róluk :)


Ő Pál, a vizsla:


[link]


[link]


[link]


A képeket nem az internetről szedtem, tényleg Pál van rajta. Édesanyám képes volt fotóst hívni azért, hogy lefényképezze a kutyát. Nem szívesen fejtem ki erről a véleményem.....


Ő pedig Lady Pihe:


[link]


[link]


Remélem sikerült rendesen feltöltenem és belinkelnem.

2014. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
Nekem egy moszkvai őr és egy pulim van. A pulit nem tudom mért hoztuk csak apukám egyszer csak fogta a kezében :D. Azóta már eltelt 7 év. A moszkvai őrt kb 1-éve hoztuk hogy vigyázzon ránk és a mamámra.:) Mind a ketten nagyon jól kijönnek egymással bár néha vannak kisebb viták. Most egy szobakutyát szeretnék akkor palotapincsi lesz vagy havanese :D
2014. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

21#-es vagyok.


Óóó 11#-es enni való a 2. képen a kutyád!! :D


Itt az én 3 jómadaram:


[link]


[link]

2014. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Tündérien felsorakoztak!! :)
2014. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi helyes kutyus! Nagyon szépek!

Akkor én is dobok pár képet. Ők az én ördögjeim.:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Nekem bichon havenese- em van. Azért pont ő mert már nagyon vágytam egy kutyára,a szüleimtől kaptam. Ha bármilyen kutyim lehetne én magyar vizslát tartanék.
2014. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

21: ahogy írtad, hogy senkinek nem kellettek, olyan tipikus összevissza keverék kutyusokat képzeltem, dehát ők nagyon szépek mind.

22: egész helyes a csivavád, pedig nem bírom őket :D

2014. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, teljesen megértelek. Én vagyok a 10-es és a 22-es is. Ahogy az első hozzászólásomban írtam én sem bírtam őket, sőt a legtöbbet nagyon csúfnak tartom. Természetesen az enyémet gyönyörűnek :D Nyilván elfogult is vagyok, de ha igyekszem reális szemmel nézni, akkor is ő egy igen szép példány :) Köszönöm!
2014. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Az első corso szuka volt, egyébként is corso-t akartam, de nem pont így. Egy szaporítótól van, megmaradt kölyök akit utolsó pillanatban hoztam el, hosszú történet, de az nem kifejezés, hogy ingyen volt, a kezembe nyomták és már toltak is ki a kapun nagy megkönnyebbüléssel. Véletlen hogy pont fekete és pont szuka amilyet szerettem volna, de ha hupilila és kan akkor is elhozom onnan. Semmit nem változtatnék rajta, tökéletes, imádom, oda vagyok érte :))


2 hónapos: [link]


Másfél éves: [link]


A második a barátom kutyája hivatalosan,de én vagyok többet vele, az én nevelésem. Ő is corso és szuka, az első kutya iránti szerelem miatt, pedig anno nagyon nem akart corso-t aztán mégis az lett minden vágya :D Őt is imádom,semmiben nem marad el a nagyobb mellett. Van amiben egyformák, van amiben teljesen eltérőek, jobb párost el sem tudnék képzelni :)


2 hónapos: [link]


1 éves: [link]


Ezeken a nagy másfél a kicsi 1 éves: [link]


+ a háttérben a kölyök a német dog mix exideiglenesünk :)

[link]


Ez decemberi, majdnem 2 illetve 1,5 évesek + az exideiglenes rotink :) [link]


[link]


Nem akartunk harmadik saját kutyát anyagi megfontolásból, de az élet úgy hozta, hogy mégis lett. Ismerőstől...nem akartunk almot, jajj mit csináljunk vele, elajándékozzuk...tudtam, hogy nem kéne,de mégis beleszerettem pit mix szuka.

Itt 9 hetes: [link]


Sokféle kutya tetszik, de már nem gondolkozom ilyeneken, nekem a corso volt nagy álmom, teljesült duplán is és már teltház van amúgy is :D

2014. jan. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!