Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van? Összetett...

Milyen kutyád van? Összetett kérdés, olvasd el?

Figyelt kérdés
Azt gondolom elég jó kis közösség a miénk itt a gyakorin:) Kíváncsi lennék kinek milyen kutyája van, miért pont az, és ha bármilyen lehetne (minden életkörülménytől függetlenül) akkor milyen lenne?
2014. jan. 28. 16:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem törpe uszkárom van, Sunny áprilisban lesz 10 éves. Egyszer szeretnék majd mellé egy másik uszkárt, biztosan a fajtamentőktől fogom örökbefogadni.

[link]

Ő pedig Bubi, aki ideiglenesben volt nálam, de nagyon megszerettem!

[link]

Ha egyszer kertes házam lesz, biztosan lesz egy golden retrieverem is. Nagyon jó természetű, igazi családi kutyus. Ő itt tesóm kutyusa:

[link]

2014. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 zsuzsabazsa ***** válasza:

Jelenleg is Német juhászom van. Ők ismertették meg velem a kutyás sportot, munkakutyázást, és a kenyér keresetben is segítenek. Bár az első kutyám Német Boxer volt, sajna rövid ideig, a második meg Tacskó, és melléjük sorakoztak a Német juhászok.



[URL= [link]

2014. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem lett jó az előző link. Ez a jó.


[link]

2014. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
2014. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
2014. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Firestorm ***** válasza:
Istenem,de csókolgatni valóak :)
2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nekem Huskym, meg német juhászom van.

A huskyt szaporítótól vettem anno, mert azt se tudtam, hogy mi a különég szaporító, és tenyésztő között. Szerencsémre teljesen egészséges.

De nem bántam meg, sőt életem egyik legjobb döntésének tartom.

Folyamatosan képzem, és tanítom ,sportolunk együtt, rengeteg trükköt tud, és a jövőben szeretnék vele engedelmes vizsgát is tenni.

Őt nekem találták ki :) Fantasztikus kutya.

A német juhászt megörököltem, ő már nagyon öreg, most múlt 13 éves.

Vele sajnos semmilyen komolyabb dogot nem űzök a korából kifolyólag, neki csak a séták maradtak, amit imád, mert sose volt sétáltatva, csak miután hozzám került. De, úgy kezdte, mintha mindig is ezt csinálta volna, nem húz, nem rángat, teljesen jól sétál pórázon. :)

A huskymról a képek:

[link]


[link]


Az álom kutya, ami majd meg is fog valósulni, az pedig egy belga groenendael.

Persze őt már tenyésztőtől tervezem venni.

2014. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 14 éves belga juhászom, azaz nekünk, mint családnak. Ő törzskönyves, máig fennálló és híres tenyészetből, kennelből...szépséges, mindenből a legleglegleg, csodálatos családkutya. Sajnos nagyon öregszik, nála bármelyik nap számíthatunk a legrosszabbra.


És van egy 5-6-7 év körüli francia bulldog/vagy francia bulldog és mopsz keverék kislány kutyám, ő bumfordi, vasgyúró, lógófülű, elől fogatlanka, sokszor elletett, majd többször műtött kutyuska. Ő szaporítótól van, fél éve a mindenem, mostanra tettük kb rendbe az egészségét, de még mindig vannak gondok néha, amikről nem ő tehet:S Szocializációja folyik, bár már nagyon-nagyon sokat haladtunk:)


Ha bármit de bármit mondhatnék amit szeretnék, akkor francia bulldogom lenne és az ő keverékeik...leginkább az összes expresszes, apródos, jófogásos szaporított, kiöregedett, ki tudja miért megunt bulldogot elhoznám és csinálnék egy boldog bulldog farmot:) Hogy miért? Mert eszméletlen, hogy az emberi gonoszság milyen formákat ölt, ez egy tündéri, drága kis fajta...a tenyésztők egy része túltenyészti és abba hal bele, hogy életképtelen állat lesz (se enni, se levegőt venni, se szülni, se járni, se párzani nem tud lassan már magától anniyra édibédi és turcsi, és dömper és minimini vagy toy vagy nem tudom hogy hívják) vagy a szaporítók teszik azt vele, mint az én drágámmal...siralmas. És akkora személyiségek, anniyra imádom azt, hogy ilyen bumfordik, hogy bármit megtennék értük:) Tehát ha nem lennének korlátok, akkor ez lenne:)

2014. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

ők azok:


[link]

2014. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

17:31-es vagyok

akkor én is rakok be a Bichonkámról képeket :D


[link]


[link]


[link]

2014. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!