Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legidegesítőbb...

Mi volt a legidegesítőbb dolog amit beszóltak a kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 08:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Vénasszony a buszon:

- Nem pisál be???

2014. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Yorkshire terrierem van, közel 4 éves, igazán szép darab, egyike azon kutyáknak, akik még VALÓBAN az eredeti fajtából származnak: dús szőrzete van, télen kicsit megvastagodik a hasánál, formás, arányos kis vakarcs, a színe cser-fekete talán igy érthetőbbek az alábbiak:


- volt olyan aki lecsivavázta, sőt farkaskutya kölyöknek is nézték már - ezek inkább murisak voltak:)


- volt és van olyan yorkis gazdi aki szerint a kutyám keverék, mert nem ezüst színű mint az övé:(


- volt olyan aki "felvilágosított", hogy szerinte a kutyám "extra mini yorki", mert a szomszédjának 5 kilós van, tenyésztőtől vette és szerinte aki ez alatt létezik az nem igazi yorkshire terrier:(...(az én kutyám 2,90 kg)


- barfoztam - jelenleg éppen nem egyéb okok miatt - és azt találta mondani egy gazdi, hogy fertőz a kutyám, mivel nyers húson él, azóta is elkerül:(


- agilytizni jártunk ekkor egy másik yorkis leszólt, hogy tönkre teszem a kutyám izületeit, sokat mászkál (?) a kutya (ha orvoshoz, fodrászhoz viszem, "gyaloggal" megyünk nem ridikülben viszem:( egyedül a lépcsőn viszem kézben)

- márciustól októberig - amig az idő engedi bringatúrákra járunk, a kutyának van spéci tároloja a kormányon. A kutyám be van kötve rendesen, de úgy van beállítva, hogy fel tud ágaskodni és nézelődik tekerés közben. Folyton beszólogattak, hogy mingyá' kiesik a kutya...


- és ami a legfurább volt eddig: a színe is gyanús,(se nem tiszta ezüst, se nem "szürkés", vastag a szőre (?), nem fázik ruha nélkül (?), sőt a természete is ellentmond a yorkinak, mert a yorkik nem ilyen nyugodtak mint az én kutyám, ezért biztosan keveréket sóztak rám:(


Ezeken jót mulatok, vagy picit mérgelődök, de ennyi év alatt már helyén tudom kezelni a dolgot, és igen mindig vannak még hülyébbek...

2014. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
82%

Nekem huskym van. lány gazi vagyok, úgyhogy ez is okot ad a pasiknak a beszólásra...

több ízben szóltak már be, többnyire nem reagálok, pár esetet leszámítva.

Egyszer sétáltunk,és elmentünk egy olyan ház előtt,amit éppen újítottak.

Gondolom a többi lánynak nem kell magyaráznom, hogy az agyonművelt kőművesek kutya nélkül is előszeretettel szólnak be.

Na, a fő intelligens beszólt, hogy már macskákat is visznek pórázon?

WTF? 24 kg-s a kutya...

Erre nem álltam meg,válaszoltam. Mondtam, hogy persze de óvakodjon,mert a "macska" patkány fogásra van képezve, és már az előbb nagyon kiszemelte magát. A helyében vigyáznék, nehogy elejtsem a pórázt, mert rögtön nyakra megy...Idióta...

a másik amikor egy buszmegálló mellett sétáltunk, és egy nénike ott evett.

Tudni kell, hogy én elég szépen képzem a kutyám, és teljesen kaja orientált. Meglátta, hogy ez a nő ott eszik, egy msp alatt leült elé, és elkezdett neki integetni. Mindenki olvadozott, hogy de aranyos, a nénike meg elkezdett nekem kiabálni, hogy vigyem onnan a girhes korcsomat, és etessem meg,mert feljelent állatkínzásért, mert egyértelmű, hogy éhezik a kutya,és hogy képzeli ez a büdös dög, hogy kalimpál ott neki.

Ez az integetős dolog max 5 msp-ig tartott mert rögtön lábhoz hívtam, szóval igazán nem kellett volna kifakadnia.

De, ebben a helyzetben én egy szót se szóltam, nem azrét, mert nem akartam, hanem azért, mert a buszmegállóban álló emberek megvédtek minket, és lealázták a vénlányt.

Sőt, egy fiatal lány megkért, hogy mutassak nekik trükköket :)

úgyhogy az öregasszony bosszankodhatott :)

2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Firestorm ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem,amikor leállnak magyarázni,hogy milyen vérengző vadállatot vettem magamhoz ugyanis előszeretettel gyilkol le ez a fajta más kutyákat (staff és pit keverék).

Vagy mikor állandó jelleggel le kellett állnom magyarázni amikor még kölyök volt a kutyám,hogy semmi köze nincs a dogokhoz és egyszerűen lehetetlen volt meggyőzni őket erről.


Vagy mikor nálunk jönnek az agyonművel cigányok és ránéznek a kutyára ejj de szép,mondom köszönöm és elkezd vigyorogni,hogy a kutya sem csúnya... (Mostanra erről leszoktak,mivel támadólag lép fel a kutyám a romákkal szemben)

vagy mikor azzal jöttek szintén cigányok,hogy milyen jó viadalos kutya lehetne belőle és nincs-e kedvem bepároztatni?


Na az ilyenektől kibukok.


Vagy mikor volt a yorkim és előszeretettel kérdezték,hogy milyen elemmel működik?

Tud nyávogni is vagy esetleg ő nem macska,hanem patkány?

Lábra megy?Na olyankor előjött belőlem is a kulturált ember és elküldtem a jó büdös p.csába.

2014. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

-3 kutyának biztos kínzás a panel.


- Az a kölyke vagy a testvére? (Huskym és nála kisebb husky keverékem is van)


- De szép, ilyet szeretnék szülinapomra.


-A szeme igazi? (Nem, b-meg, műszemet hord-.-)


-Ő csak keverék? Nem is gondolná az ember, olyan okos. (ezt a keverék kutyámra már többször is mondták)


-Harap? És a kutya?

2014. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 sippara ***** válasza:
100%
Jajj, a "miért kínzod azt a két szerencsétlen kutyát a lakásban" című litániát én a családomtól hallgatom rendszeresen - össz négy kutya van az enyémeken kívül, ebből egy sosem volt még sétálni (lakásban!!!), másik kettőt legalább a kertbe kiengednek, a negyediket meg viszik mindenhová (mármint ha gazdinak dolga van, sétálni - természetesen - nem), csak nevelni felejtik el.
2014. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrét beszólás volt, illetve nem nekem, de az előző örökbefogadója (aki viselkedési problémás kutyákkal foglalkozik) közölte a pitre, hogy lakásban nem tartható, ideggyenge és veszélyes a gyerekekre, ezért visszaadta a fajtamentésnek... Nem tudom, milyen szögből nézte, mert én egy éve lakásban tartom, iszonyat jó idegrendszere van, a gyerekekért meg meg van halva, imádja őket. Addig nem nyugszom, amíg annak a faszinak be nem olvasok valamilyen formában minél nagyobb nyilvánosság előtt :D
2014. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk otthon a faluban kérdezték az idősek kezdetben (aztán már megszokták...), hogy minek viszem sétálni a kutyát, hát nincs dolgom?

De hát mit lehet erre mondani, amikor ők még úgy nőttek fel, hogy művelték a földet, jószágok voltak a ház körül és már kisgyerek korukban dolgozniuk kellett keményen látástól vakulásig? A kutya meg elvolt az udvaron. Sétáltatni, az úri dolog, és csak a drága, értékes, finom, nemes fajkutyáknak való... (Igen, a vizsla annak számít, hiszen mégiscsak vadászkutya...)

No meg egyszer cigánygyerekek nézték pitbullnak a vizslát.

2014. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

jaj, mennyit tudnék sorolni :D A kedvencem, mikor egy csövi azt mondta, hogy pont jó méretű egy húslevesbe. Mondtam neki szenvtelen arccal, hogy várd meg, míg belefo...sik, úgy zamatosabb a leves.

Vagy, mikor cigányok megkérdezték, hogy milyen fajta, pit bull? (TIBETI SPÁNIELRŐL VAN SZÓ, ALIAS PINCSI). Mondom, vak vagy öcsém? Roti!! Ezt követően csend és hullaszag. Gondolom meglepődtek, hogy visszaszóltam.

VAgy tavalyelőtt leesett vagy 20 centi hó, szűz hóba vittem a kutyát, imádja. A nénike beszól, hogy atyaég, milyen koszos lesz az a kutya!!! Mondom, a szűz hóba vajon milyen mocsok ragadhat rá??? Mindegy, én általában nem szoktam szó nélkül hagyni. Nagyon sok ilyen van.

Szintén cigányok: nézzem már, ennek nincs is a farkára akasztva a tábla, én is kutya vagyok. Mondtam neki, hogy a te nyakadban sem látom az én is ember vagyok táblát.

2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

A CSIVAVÁS válaszolónak üzenem, hogy mélyen együtt érzek vele. Nekem majdnem 19 évig volt csivavám, rengeteg beszólást kaptam rá. Lepatkányozták többször is, ráengedték a nagy kutyákat póráz és szájkosár nélkül (igen, volt, amelyik ki akarta nyírni).


-Meg tud enni egy kolbászt?


-Harap? Akkor hogy eszik?


Többször cincogtak neki. Na amikor visszaszóltam, hogy "Hűű, de vicces, mindjárt megszakadok a röhögéstől" mindjárt nem tetszett nekik.


Ja és amikor a póráz/szájkosár nélkül száguldozó kutyák gazdáira rászóltam, hogy "nem ártana pórázon vinni", akkor mindig úgy támadtak, mintha az anyjukat szidtam volna. Az én kutyám kicsit idegbeteg, kötekedő típus volt, de ezt tudtam is. Pórázon is vittem. Viszont más úgy gondolta, szabadon futtatja az övét, amelyik szintén kötekedős.


Most egy tacsi/bullterrier (?) keverékem van, hát nem az a kimondott szép kutya :D Csövi megszólal:

- Adjanak má' egy pár forintot...

- Sajnos nem tudok (tényleg nem volt nálam pénz :D ).

- Pedig milyen szép kutyája van az biztos többe kerül!!!

2014. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!