Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Könyörgöm vki, ez a helyzet...

Könyörgöm vki, ez a helyzet már tűrhetetlen, altatással fenyegetőznek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A probléma a következő. Örökbe fogadtunk egy kutyust, de csak netes megkeresés által, a régi gazdáról semmit sem tudunk így nem tudunk vele beszélni de értelme sem lenne. A kutyus most 9 év körül német juhász labrador rottweiler ilyesmi fajták keveréke. Leginkább nj-re hasonlít. Nálunk minden megkap, minden ellen oltva van, havonta cseppek rá, féreghajtás 2-3 havonta, kutyaiskola, túrázunk minden. Ivartalanított szuka. Semmiben nem szenved hiányt szerintem. Az én kutyám viszont többen lakunk együtt, és egyszerűen egész nap de egész nap ugat...forgalmas helyen lakunk, és ha semmi nincs akkor is, de akár egy embert meglát, de kocsira is mindenre...egész éjszaka fent kell lennem miatt, egyszerűen nem bírom tovább, egyfolytában csitítom, a szomszédok mérgezéssel, a velem lakók altatással fenyegetőznek. Nem lehet bírni ezt így higgyétek el. A kutyaiskola vezetje sem tud segíteni. Ugatásgátló nyakörv vagy mi lehet jó? Már minden próbáltam...köszönöm ha valaki tud tanácsot adni.
2014. febr. 14. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben házhoz hívnék egy jó kiképzőt, ha megírod, merrefelé laksz, talán tudunk ajánlani is.
2014. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
xxi kerület.
2014. febr. 14. 13:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Esetleg agyilag ès fizikailag egyszerre fárasztani (frizbi,apport,bármi ami eszetekbe jut)?
2014. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

Vele vedd fel a kapcsolatot.

2014. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Végső esetben lehet kapni ugatásgátló nyakörvet, ami alaposan nyakon csapja az állatot, ha sokat ugat. Annál még mindig jobb, mint a szomszédokkal harcolni, bár az ára szerintem húzós
2014. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!