Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mindenki csak a kutyát...

Miért mindenki csak a kutyát dicséri? Mintha magától lenne olyan piszkosul engedelmes. Ezt más is megfigyelte?

Figyelt kérdés
Ha látják, hogy milyen jólnevelt a kutyám, nem mondják nekem, hogy hű, biztos volt vele munka, vagy hogy te aztán jó munkát végeztél, hanem folyton a kutyát dicsérik, hogy nahát milyen okos, ügyes, mintha nem én szenvedtem volna vele egy évig. :D Ez miért van?
2014. febr. 16. 11:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy nem ide tartozik. :) Milyen húzásai voltak amik így kétségbe ejtettek? :)
2014. febr. 16. 18:15
 12/16 anonim ***** válasza:

Elmúlt két hét (eddig egy "mintakutya" volt): hőbőrködés más kutyákkal, ember lepisilése, szobanövény lepisilése, abszolút szelektív hallás, "furcsa" emberek megugatása, nyafogás

Szóval kamaszodunk...

2014. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:D Mennyi idős? A szelektív hallás nálunk is előjön olykor. Te hogy szoktál reagálni?
2014. febr. 16. 19:45
 14/16 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekel, hátha tudok belőle tanulni én js. :D
2014. febr. 16. 19:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért, amiért mindig az apukának gratulálnak szülés után. :-D Nálunk legalábbis mindenki a férjem vállát veregette meg, hiába a munka nehezebb részét én csináltam. :-D
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

azért, messze nem ugyanaz a kettő. :D


Kérdésre: ha megdícsérik a kutyámat, én azt magamra veszem úgymond. Gyakran kap dícséretet, hogy milyen jó fej barátságos boldog, jókedvű eleven, szép a szőre stb :D

Ezt magamra nézve is elismerésnek érzem... meg szerintem a legtöbben így veszik.

2014. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!