Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az engedelmes vizsga kiválthat...

Az engedelmes vizsga kiválthatná a pórázt. Hallottatok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Azt tudja valaki, hogy a vizsgát mindenkinek le kell tenni, aki a kutyával sétálni akar, vagy csak egy embernek?


2013. nov. 6. 15:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:

Jó megoldás...illetve jobb mint semmi.


Az érdekelne, hogy mennyire vinnék bele a "piszkos üzletet", vagyis inkább nem kizárólagos jogon vizsgáztathatna egy-két "haver", és nem monopolhelyzetben lévőként csillagászati összegekért.

2013. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:

Mindenkinek, nem a kutya kapja a vizsgát, hanem a sétáltató.


De ez csak a póráz nélküli sétára vonatkozik(pórázon bárki viheti aki képes visszafogni). De ez jelenleg még csak álom.

2013. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
Ez még csak terv. Elég sok buktatója van amúgy is.
2013. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 Valletta ***** válasza:
Egyébként tényleg bírságolnak olyan kutyasétáltatót, akinek a kutyáján nincsen póráz? Történt már ilyen valakivel, vagy hallottatok róla?
2013. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 Szilvi & Argos ***** válasza:
Remélem sikerül átvinniük...
2013. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
Nnnna vééégreee! Teljes mértékben támogatom! Szerintem nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, végülis nem kötelező, ha valaki nem teszi le, max nem sétáltathat póráz nélkül, pontosabban ha mégis így tenne, megbüntethetik. Én csak előnyeit látom annak, ha eltűnnek a neveletlen agresszív szabadon engedett kutyák a parkokból. Mondjuk az jó kérdés, hogy emberenként kell letenni, vagy kutyánként? Mert aki kézben tart egy nyugodtabb, kezelhetőbb behódoló típusú kutyát, korántsem biztos, hogy egy domináns kicsit ideggyenge kutyát is képes kontroll alatt tartani.
2013. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
54%

Egyrészt korrupt és drága lesz a rendszer.

Másrészt aki fél a kutyától, az ugyanúgy félni fog, ha egy póráz nélküli kutya jön szembe, mert nem tudhatja, hogy az jól nevelt.

A póráz nem csak a kutyát védi, hanem az embert. És leginkább a kutyától félő embert.

2013. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
88%
Senem emberenként senem kutyánként. Párosonként. Kutya-gazda párosról van szó. Más gazdival vagy más kutyával nem érvényes a vizsga.
2013. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
59%

Igen úgy gondoltam hogy egy kutyára emberenként kell a vizsga :)


A rendszer nem hiszem hogy drága és korrupt lenne.. nem tudom hogy mért kell ilyeneket láttatlanba feltételezni. Jah mert a Gábort nem szeretjük a tükörmódszer meg szar? Csak az a baj hogy ők küzdenek érte.. mások meg semlegesek vagy hátráltatják(nem akarok újjal mutogatni de a cerbinek voltak ellen érvei amit nem tudom minek kellet)


Az elmélet jó.. drágának egyébként lehet drága lesz.. de a jogosítvány se olcsó. bizottság, pályák, eszközök, segédek.. mindennek van ára..

2013. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
50%

Jah egyébként arra meg hogy van aki fél a kutyától.. én félek (nem nem is félek undorodom, nem tudom hová tenni az érzést írtózom tölük) kb madárfobíám lehet ha van ilyen.


Kössük már meg az összes galambot meg verebet( a varjúkat főleg azoktól tényleg ráz a hideg) mert van aki fél tőlük? a kutyára ez mért más?


A kutyának van gazdája van aki kontrollálja(ez nem csak pórázzal lehet akármilyen hihetetlen) az én esetemben a madaraknak nincs akkor most ez hogy is van ? :)

2013. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!