Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megint volt egy cikk, hogy...

Megint volt egy cikk, hogy családi kedvenc megölte az újszülöttet. Vélemények?

Figyelt kérdés
A kutya állítólag mindent eltűrt a család nagyobb gyerekétől, sosem volt támadó. A kicsit mégis megölte. Mi válthatja ki ezt a kutyából?? Van előjel?
2014. febr. 19. 19:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%

"én attól "félek", hogy mi lesz, ha megindul a pici"

Miért, mi lehetne? Ott leszel, és elmagyarázod a kutyának, hogy hogyan kell viszonyulni a helyzethez.

2014. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
29%
Ez itt történt Angliában. Kutyával sosem szabad kisbabát egyedül hagyni. Ráadásul Malamuttal ez nem az első eset. Egyetlen fajta van amelyikkel meg lehet tenni és ez a labrador..
2014. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Imola Ágnes ***** válasza:
74%
Nem, egyetlen fajta sincs, amelyikkel ezt meg lehet tenni...a labrador sem.... ha gondolod, bemutatok szivesen egy fajtatiszta labradort, aki rátámadt kisgyerekre, lemorrogja/megharapja a gazdáját... persze, a rossz nevelés miatt..de attól még labrador...
2014. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Andizsuzsi ***** válasza:
Megnéztem a videót. Döbbenetes, hogy a felnőttek mindeközben milyen jól szórakoztak, és minden tiszteletem a kutyáé, aki ezt eltűrte.
2014. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Végül is a boncolás mond majd végleges diagnózist, hogy mi lett a csecsemővel. De lényeg a lényeg egy csecsemőt én sem hagynék magára egy kutyával, főleg ha még a kutya számára elérhető helyen van.
2014. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem ennyire egyszerű lakásban tartott kutyával
2014. febr. 20. 21:01
 27/35 anonim ***** válasza:
77%
50 kilós szobakutya? Kisebbet nem találtatok?
2014. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Lehet csak 45

Nem tök mindegy neked?

2014. febr. 20. 21:28
 29/35 anonim ***** válasza:
42%
Nekem teljesen mindegy, csak hát egy ekkora kutyának azért kell tér, így fizikailag sem lehet könnyű elkülöníteni a kicsitől lakáson belül. Szóval más azért a helyzet, mint amikor ki lehet csukni a kertbe, és akkor szabadon mászkálhat a kicsi a lakásban, amíg te mondjuk főzöl. Így már értem, miért aggódsz. Ezzel együtt a baleseteket nem az ilyen családtagként tartott, szeretetben nevelt kutyák szokták okozni, inkább az olyanok, amiket elsősorban házőrzőnek tartanak, aztán nem foglalkoznak velük.
2014. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a cikket. Egyrészt már abból is látszik, milyen ritka az ilyesmi, hogy a világsajtóba is bekerül. Ugye hírértéke nem a mindennaposnak van. Másrészt egyelőre bizonyíték sincs arra, hogy a kutya ölte meg a babát. Lehetett bűncselekmény is, amit így próbálnak palástolni. Harmadrészt azért az kicsit necces, hogy újszülött közelébe engednek egy olyan kutyát, amit az előző gazdája már el akart altatni, mert problémák voltak vele, és csak pár hónapja van náluk. Egy idegen helyről származó kutya mindig kiszámíthatatlanabb, így veszélyesebb is, mint egy olyan, ami kicsi korától nálatok nevelkedett. Erős túlzás és nagyfokú felelőtlenség egy ilyen befogadott kutyát pár hónap után házi kedvencnek titulálni, és kényelmesen hátradőlni.
2014. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!