Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megint volt egy cikk, hogy...

Megint volt egy cikk, hogy családi kedvenc megölte az újszülöttet. Vélemények?

Figyelt kérdés
A kutya állítólag mindent eltűrt a család nagyobb gyerekétől, sosem volt támadó. A kicsit mégis megölte. Mi válthatja ki ezt a kutyából?? Van előjel?
2014. febr. 19. 19:44
1 2 3 4
 31/35 Andizsuzsi ***** válasza:
88%

"Mondjuk ez nem ennyire egyszerű lakásban tartott kutyával"


De, rém egyszerű. A kutya soha, semmilyen körülmények között sem mehet be abba a szobába, ahol a baba van. Pont. Ez a te döntésed, nem az övé.

2014. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%
Menhelyről elhozott kutya is lehet nagyon jól szocializált, nálunk kint lakik a kertben. De semmiképpen nem bántana gyereket, mert jól nevelték és több gyerek vette körül. Kipróbáltuk, egy csapat óvodás között is leült szépen, simogatták, húzták a fülét, mindent eltűrt. Kicsit nyüszített, ennyi. Ezt szokta meg. Goldi és vadászkutya keverék, ivartalanított kan. Terápiás kutyának is kiváló.
2014. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy lehet menhelyi kutya is egy angyal, de akkor is az ember 100% biztonságra törekszik, és egy mindössze pár hónapja a családnál lévő, nagytestű kutyát nem enged egyedül a csecsemő közelébe. A kutyák azért nem olyan kiszámíthatóan működnek, mint az ember. Az én foxim például imádja a macskáimat, együtt esznek, alszanak, a háromnapos kismacskát mégis egyetlen óvatlan pillanat alatt megfojtotta, hiába voltak barátok az anyjával.
2014. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 zsuzsabazsa ***** válasza:
82%

Nekem az egyik kutyám 10 éves volt a másik meg 6 éves volt mikor meg lett a gyerek. Német juhászok és egyik sem volt gyerek centrikus. A kutyáimat én sem zártam ki a kertbe mert gyerek lett. Olyan volt a lakás elrendezése, hogy minden szögből láttam a gyereket és a kutyákat. Ha nem így lett volna akkor is találtam volna megoldást.


Mivel a kutyáim nagyon jó nevelésben részesültek, így engedelmesek voltak, nem kószáltak a lakásban összevissza, ha nem akartam. Így a gyereket sem kellett féltenem, meg nem is volt mitől féltenem.

Ha a csecsemő lett volna előbb, akkor kutyát abban az esetben vettem volna ha a gyerek nagyobb lesz és megérti, hogy a kutya nem buzerálásra való.

2014. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
77%

Ez a videó tényleg szörnyű!

Kérdés, hogy az előző gazdi vajon miért akarta elaltatni/megölni a kutyát, illetve az is, hogy bántották-e. Egy kisbaba nagyon törékeny, egész nap lesném, nem hogy egyedül hagyom..

2014. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!