Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem tartjátok igénytelennek...

Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor? És akkor mondják, hogy ülj le!

Figyelt kérdés

Mit csináljak ilyenkor? Kiráz a hideg, hogy tiszta szőr lesz a pólóm, pulcsim, és szedhetem le a szőrszálakat!


Mondjam meg, hogy "én nem ülök oda ahova a kutya szokott!"?


Legalább porszívóznák le naponta!


Elég igénytelenség nem?


2014. márc. 4. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is feljöhetnek a kanapéra, fotelba. Kb. két-három naponta rázom ki a plédeket, amivel le van takarva, tehát amire konkrétan ülnek, fekszenek. Engem nem zavar, vendég meg nem jön, vagy csak olyan, aki szintén kutyás, így őt megint nem zavarja. Egyébként meg, az én lakásom, akinek nem tetszik, az nem jön be, nem ül le. Tőlem aztán állhat egész nap :D
2014. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
82%

Nem,attol még lehet tisztább,mint akinek,se kutyája se macskája.

:)

2014. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
67%

Jééé törölték az igénytelenezős hsz-t...

Kérdező! Én sem ajánlom fel, hogy üljenek máshova, van a kedves vendégnek szeme, keze meg lába, ki tud húzni magának egy széket... Újabban már a NJ-t sem zárom be, ha kérik sem, csak adok a kezükbe jutifalit... Az én házam, az én váram...

2014. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 Oszi001 válasza:
89%
Nekem a lakásban van 6 macska bent/kint(szobatiszták) valamint néha éjszakára bejön a 13 éves németjuhászom az előszobába!Én naponta takarítok és eddig senki nem szólt meg illetve nem is hallottam vissza h megszóltak volna h igénytelen vagyok!Véleményem szerint ez nem igénytelenség!Igaz egy picivel többet kell takarítani de az nem probléma számomra!
2014. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 Akiteki ***** válasza:
79%
Inkább legyen a házam állatkert, mint diliház.
2014. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez tök egyszerű probléma. Van szád? Van. Mond meg, hogy te nem szeretnél oda ülni és kész. Normális ember ezen nem sértődik meg.

Vagy ha ennyire zavar ne menj hozzájuk. Ez is egyszerű megoldás. Most evvel, hogy itt háborogsz megfog oldódni a problémád?

Nekem két husky van a szobámban, kinti-benti kutyák. Oké, ritka ha feljöhetnek az ágyra, mert van nekik külön kis szőnyegük amin feküdhetnek, de ha valakit zavar, akkor megértem, de szerencsére nem nagyon vannak ilyen ismerősök, csak elvétve akit zavar.

De ha valamelyiket megtudnám, hogy itt háborog, megmondanám, hogy merre van az ajtó és nem kell többet jönni.

2014. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kutyások! Ez mind szép és jó, hogy a ti házatok, ti szabályaitok, mindenki másnak kuss, de akkor minek hívtok oda vendéget?? Nyilván senki nem hívatlanul jön, ha tudjátok hogy jön valaki akkor miért nem vagytok a vendégre is kicsit tekintettel? Ha elvárjátok hogy tartsák tiszteletben a szabályaitokat, szokásaitokat akkor cserébe nektek is meg kellene adni a minimális tisztelet, és belátni, hogy nem mindenki van szokva hozzá hogy egy kutyával éljen egy légtérben. Arról nem is beszélek, hogy esetleg van aki fél a kutyáktól, vagy allergiás rá. Nem igaz, hogy nem lehet annyit megtenni, hogy legalább addig az 1-2 óráig amíg ott van a vendég távol tartsd tőle a kutyát? Azért egy állatot mégse azonosítsunk egy gyerekkel, bármenniyre is szeretjük őket.

Nekem macskáim vannak a lakásban, kijárósak, így ha olyan jön aki nem kedveli őket természetesen elzárom vagy kizárom a macskákat addig amíg itt van. Szerintem ez egy minimális tisztelet és odafigyelés...

2014. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
94%

A saját lakásában mindenki azt csinál amit akar, oda engedi a kutyáját ahová akarja és annyiszor porszívózik, ahányszor akar.

Ha te ezt igénytelenségnek tartod, akkor ne menj olyan helyre ahol kutya van, vagy ha muszáj, akkor szólj nyugodtan, hogy te nem szeretnél oda ülni, ahová a kutya is felmehet.

Mindenkinek meg van a maga véleménye, mindenki máshogy tartja a kutyáját, minden háztartásban mások a szabályok, ezt el kell fogadni. Nekem is lakásban van a kutyám, ő is feljöhet az ágyra vagy a kanapéra (bár neki nem hullik a szőre) de csak azután, hogy alaposan letörölgettem a mancsait séta után. Nyilván én sem fekszem be sáros cipővel az ágyba. Nem hiszem, hogy ez igénytelenség lenne, én sokkal nagyobb igénytelenségnek tartom például azt, amikor valaki a lépcsőházban kib*ssza a szemetet az ajtó elé, és ott rohasztja még 2-3 napig. Vagy amikor valaki nem hajtja le a wc deszkát.

2014. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 Firestorm ***** válasza:
92%

Ha valaki fél illetve allergiás a kutyákra nem fog menni olyan emberhez,aki kutyát tart,hiába hívná bárki vendégségbe...

Az ismerőseim/barátaim tisztában vannak azzal,hogy van kutyám és fontos számomra,ha valakinek nem tetszik nem jön át ez van.Lehet máshol is találkozni.Van olyan barátom,aki játszós ruhába jön,mert a kutyával a földön fetrengenek.

2014. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó! Én pl. nem hívok vendégeget. De elárulom neked, ha nem lenne kutyám, akkor sem hívnék senkit, mert nem szeretem, ha jönnek hozzánk. Nem azért, mert igénytelen vagyok, hanem azért, mert itthon szeretek pihenni, vagy azt csinálni, amit akarok. Ha meg találkozni akarok valakivel, akkor x helyen összefutunk.

Ha meg véletlenül mégis betéved egy évben egyszer 1-2 rokon, akkor a kanapén plédet cserélek, olyat, amin a kutyák nem szoktak feküdni, és máris meg van oldva a probléma.

2014. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!