Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem tartjátok igénytelennek...

Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor? És akkor mondják, hogy ülj le!

Figyelt kérdés

Mit csináljak ilyenkor? Kiráz a hideg, hogy tiszta szőr lesz a pólóm, pulcsim, és szedhetem le a szőrszálakat!


Mondjam meg, hogy "én nem ülök oda ahova a kutya szokott!"?


Legalább porszívóznák le naponta!


Elég igénytelenség nem?


2014. márc. 4. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
28-asnak szólt...
2014. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
84%

hát én úgy gondolom (mint allergiás a kutya és macskaszőrre), hogy ha a kedves vendég megérkezik, akkor nem fingja tele a lakást (hiába otthon úgy szokta), nem köpköd, leveszi szépen a cipőjét, nem kapcsolgatja a TVdet, sorolhatnám napestig, a lényeg, hogy a vendéglátó szabályai szerint működik.

Aki nem képes, nem kell jönni. Az én szabályaimhoz hozzá tartozik, hogy a kutya/ macska és a kedves szőrük a lakásban tartózkodik. A nyekergés meg nem érdekel. Én küldtem már el úgy egy nagyon kedves barátomat, hogy a gyerek visítva rugdosta a kutyát... mondtam, hogy jöhetnek ha megnevelte a gyerekét, addig meg van telefon...

2014. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
75%

# 28/28 nekem a nagynéném utálja a kutyákat és fél tölük annak ellenére hogy neki is volt (egy pár éve!!)


néha szoktam anyumékhoz menni, olyankor jön a kutya is (igen, megengedik, sőt ha nem viszem meg vannak sértődve - bár az alapszabály hogy a szobába a kutya nem megy be. Amit be is tartunk)


Amikor ilyenkor látogatja meg őket a nénikém (igen, van akinek luxus szólni hogy jön, főleg ugy ha nem is hivják) úgy áll a folyóson mint az ovódás aki bepisilt... a kutyám még a térdéig se ér fel. Ő ilyenkor hamar távozik, mi meg egy jót nevetünk..

2014. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

Családtag. OK! De a családtagok is oda hullajtják a hajukat a kanapéra, és nem porszivozzák fel?


Olyan kanapéra se ülnék le ami tiszta hajszálas/szőrős!

Igényesség!

Mint hogy nem adok olyan tányérból enni egy vendégnek, amibe belerohadt a kaja, hiába nem zavar engem, és én eszek belőle meg az "én tányérom!" attól még más hányhat tőle!

De tudom: "Én házam, kssolj!"

2014. márc. 4. 13:53
 35/75 anonim ***** válasza:
13%

Hát azért látszik a válaszokból igazán, hogy ki mennyire toleráns.


Az a legjobb aki szerint ha nem tetszik a malacól akkor lehet elhúzni..


Csak tudnám, ha valaki ennyire nem tud másokat megérteni akkor mikor az állatokért kell kiállni miért pislog nagyokat, hogy más nem úgy látja?


Kutyások macskások egy picit több toleranciát, másfelöl pedig a kérdező nem általában igénytelenezte le az állattartókat, hanem példával élt.


Tehát innentől kezdve akinek nem inge az minek veszi magára???

2014. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
22%
28-as vagyok! Nekem megdöbbentő ez az otromba hozzáállás. Én szeretem az állatokat, de nem mennék olyan helyre ahol ilyen a vendéglátók attitűdje. Lehet lepontozni, de így szerintem senki nem is bánja ha nem fogadjátok őket a lakásotokban szívesen.
2014. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 sippara ***** válasza:
77%

"Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor?"


Nem. Nálunk felmehetnek a kanapéra, sőt, ágyban alszik mindkettő, tovább megyek, sokszor a takaró alatt! Ahová ők nem járnak fel, oda feljár a két macska. Van porszívó, tudok takarítani, alapvetően is 2 naponta porszívózok, nyilván ha vendéget várok, akkor az érkezése előtt fél órával végigszaladok a porszívóval, meg felmosok froschal, és kész. Akinek ez nem elég, annak nagyon szívesen megmutatom az ajtót (igen, én ilyen bunkó paraszt vagyok).


"Mit csináljak ilyenkor?"


Ahogy akumi már javasolta, nyisd ki a pici szádat, és kérd meg a vendéglátódat, hogy olyan helyre ültesse a steril seggedet, ahová nem járnak fel a kutyák.


"Kiráz a hideg, hogy tiszta szőr lesz a pólóm, pulcsim, és szedhetem le a szőrszálakat!"


...és leesik az aranygyűrű az ujjadról?


"Mondjam meg, hogy "én nem ülök oda ahova a kutya szokott!"?"


Nem, gyanítom, akivel olyan kapcsolatban vagy, hogy vendégségbe hív, azzal tudsz intelligens, civilizált ember módjára is kommunikálni.


"Legalább porszívóznák le naponta!"


Na ez lenne az utolsó mondat, amit az én lakásomban kiejtesz azon a hisztis, picsogó szádon. Hadd döntsem már el, hogy hányszor és hogyan takarítok a SAJÁT lakásomban.


"Elég igénytelenség nem?"


Attól függ, kinek mi az igénytelenség.

2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
76%
13:53-as! Mind megértjük a hisztijét, csak épp nem érdekel. Nem egy nyilvános helyről beszélünk, hanem a PRIVÁT LAKÁSRÓL!!!! Az hadd legyen már olyan, amilyennek én akarom. És ha én szőrösnek akarom, akkor hadd legyen az.
2014. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! Írtad, h nem ülnél le olyan helyre, ami hajas/szőrös. Akkor a buszon/villamoson/metrón/akármin állsz, és még kapaszkodni se szoktál? Ne tudd meg, h ott mi van....
2014. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
57%
Bakker lehet, hogy ideje felismernem: állatutáló vagyok egy kutyával, folyamatos menhely látogatással, mert nálam nincs malacól???
2014. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!