Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem tartjátok igénytelennek...

Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor? És akkor mondják, hogy ülj le!

Figyelt kérdés

Mit csináljak ilyenkor? Kiráz a hideg, hogy tiszta szőr lesz a pólóm, pulcsim, és szedhetem le a szőrszálakat!


Mondjam meg, hogy "én nem ülök oda ahova a kutya szokott!"?


Legalább porszívóznák le naponta!


Elég igénytelenség nem?


2014. márc. 4. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem értem, miért írtad ki ezt a kérdést, ebbe a kategóriába, mikor tök egyértelmű, hogy milyen válaszokat fogsz kapni...

Ígyis-úgyis kötöd az ebet a karóhoz, akármit mondunk. Semmilyen megoldást nem tudsz elfogadni. Parttalan a vita.

2014. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondta, h másnál malacól van, ha állat is van a lakásban? A kérdezőn kívül senki...
2014. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom milyen barát lehetsz,de akkor esetleg nálad találkozzatok,ha annyira irtózol a kutyaszőrtől.


Nálam alig van szőr,s bár cica,de valaki így beszélne,fu,asszem akkor találkoznánk utoljára.

2014. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy egy bizonyos ismerőseimnél ahol van kutya és a kanapén éli délutánjait, oda ültetnek le mellé! Nem azt, hogy disznóól a kutyás lakás!
2014. márc. 4. 14:04
 45/75 anonim ***** válasza:
95%
Aki otthon állatot tart az tisztában van azzal, hogy szőr lesz a lakásban és nem fog kiakadni emiatt. Ergó őt nem zavarja.
2014. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
82%
Aki ilyen hangnemben óbégatja le a másikat az számomra a legkevésbé sem állatbarát, inkább önző majom
2014. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
84%

De most komolyan!! Miért mész hozzájuk, ha ennyire zavar téged ez az egész!? Nem tudtok máshol találkozni?


Ha megtudnám, hogy rólam így beszélsz a hátam mögött (igénytelen, stb), hát tuti kiosztanálak...

2014. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 Firestorm ***** válasza:
77%

Ezzel a kérdéssel azt sugalltad,hogy a lakásos kutyások igénytelenek.

"Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor?"

Értelmezd a saját kérdésedet.

Ha gondod van miért itt nyavajogsz?Húzz az ismerősödhöz és sírd el neki a bánatodat,hogy milyen undorító ember,hogy található a kanapén pár szőrszál és,hogy ekkora igénytelenséget nem engedhet meg magának,hiába az ő lakása.Na ha ezt így előadod búcsút inthetsz a barátságotoknak.

2014. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
95%

nem, nem ezt mondtad kérdező.

A kérdésed így hangzik:

"Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor?"


ez általánosítva van minden olyan háztartásra ahol a kutya felmehet a kanapéra/ fotelra


Ajánlom írj ki egy új kérdést az Emberek baráti kapcsolatokba valahogy így:


Hogy mondjam meg ismerősömnek hogy én nem ülök le arra a kanapéra amit a kutyája tisztára összeszőrözött?



Ugye mennyivel másabb a két kérdés?

2014. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
86%

"Szóval leszarják hogy van aki nem akar a kutyával egy kanapén ülni!

Ez a felháborító!"


A legtöbb embert nem zavar. Ha téged zavar, akkor azt normálisan meg lehet mondani. Hidd el, meg fogják érteni.

2014. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!