Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem tartjátok igénytelennek...

Ti nem tartjátok igénytelennek azt, aki a lakásban tartja a kutyáját, és felengedi a kanapéra/fotelra és tiszta sző a bútor? És akkor mondják, hogy ülj le!

Figyelt kérdés

Mit csináljak ilyenkor? Kiráz a hideg, hogy tiszta szőr lesz a pólóm, pulcsim, és szedhetem le a szőrszálakat!


Mondjam meg, hogy "én nem ülök oda ahova a kutya szokott!"?


Legalább porszívóznák le naponta!


Elég igénytelenség nem?


2014. márc. 4. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
95%
A civilizált megoldás erre az, hogy megmondod, hogy bocsi, de nem akarok kutyaszőrös lenni (nem kell bunkón, intelligens ember akkor is felfogja, ha szépen mondod), ők meg vagy kerítenek egy széket, ami nem kutyás, vagy letakarják a kanapét, vagy valami.
2014. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 Firestorm ***** válasza:
79%

Logikus,nem kell átjárni,ha nem tetszik az ő rendszerük.Te nem mondhatod meg nekik mit hogyan csináljanak míg az ő lakásukban vagy.Ülj le akkor talán egy székre.Nem hiszem el,hogy a lakásban csak 1 kanapé/fotel van a lakásban és azon kívül semmi.

Nálunk lehet választani a vendégeknek.Vagy a fotelba,vagy a konyhában a székre illetve a szobában a forgószékre ülhetnek,ha valaki úgy gondolja az ágyra is ülhet,de oda feljár a kutya.Bár a legtöbben az ágyra ülnek,mert szeretnek a kutya közelében lenni.

2014. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
20%
Takaríthatna többet,az biztos.De őt tuti,hogy nem zavarja.Vendégként oda ülök,ahova raknak,kibírom.Én amúgy macskás lakásban voltam így,még a tányéron is szőrök voltak,pedig alapból nem volt koszos a lakás.
2014. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ne menj hozzájuk! Nálam perzsa cica lakik a lakásban és képzed el, minden ruhámon van macskaszőr, ha nincs lenyírva néha még kis "vattacsomókat" is hagy maga után a fekete kanapén. És akkor mi van? Tök észrevehető, tehát olyankor felszedem.

A német juhászom, ha vedlik egy merő szőr minden, olyankor gyakrabban fésülöm meg van itthon henger és lejön a ruháról a szőr, nem halálos, viszont szar lenne nélküle.

A dobermannomnak van saját fotelja,amin a cicával osztoznak.

Én meg attól vagyok rosszul, mikor az ilyen finnyás emberek direkt oda akarnak ülni, ahol az állataim fekszenek aztán megy a nyekergés, vagy azon hogy bent vannak, vagy a legalapvetőbb szabályokat sem tartják be (tömik a kutyát nasival, ölbekapkodják a cicát meg végigkergetik a lakáson vagy éppen próbálják kiterelni az udvarra, mert oda való/ soha nem járt még kint/)

vedd kérlek tudomásul, hogy nem a te házad, nem a te szabályaid és kész. Ha nem tetszik, nem kötelező oda menni!

2014. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

Fel se ajánlják, hogy ülhetek oda, de ott a kutya szokott feküdni, és TALÁN rám kerül 3 szál szőrszál, de ha nem akarom, akkor itt a szék, ide nem mászik fel a kutya!

De nem! Oda ültetnek le a kanapéra ahol fekszik közben a kutya!


Szóval leszarják hogy van aki nem akar a kutyával egy kanapén ülni!

Ez a felháborító!

2014. márc. 4. 13:36
 16/75 anonim ***** válasza:
81%

neked igazából nem is a kutyaszőrrel van bajod.


ha az illetőnek kinai kopasz kutyája lenne te akkor is kivernéd a hisztit hogy mi az hogy fenséges üleped oda üljön ahova az eb is szokott..

2014. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
83%

Aki meg nélküle, az boldogtalan.

Én inkább leszek akkor "igénytelen" kutyákkal és cicával, mint "igényes" és üljek párommal délután a kanapén és valami agyrémet bámuljak a tvben... kutya nélkül...

2014. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
83%
Akkor háborodj fel :) De ne nekünk, mert attól nem lesz jobb. Nekik mondd, mintha gerinced is lenne.
2014. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
38%

Hát azért a kérdezőt én megértem és most ne jöjjön nekem senki azzal, hogy hullik/nem hullik a kutyája, macskája szőre, tényleg tessék takarítani!


Az állatorvosi rendelőben sem ülök le soha a székre, mert tele van szőrrel és bizony zavar - megjegyzem, ezt kiküszöbölendő, ha odafigyelnének erre nem tartanának kárpitozott székeket..


Nyilván, ha tudja előre hogy jön valaki, akkor pláne jobban odafigyel, de ha véletlenül esik be az illető akkor is szépen figyelmeztesse és kérjen elnézést!


Nekem is van kutyám, szerencsére nem szőrhullató fajta, de előfordult, hogy vendégeskedett nálunk egy nagyon is "szőrözős" kutyus, naponta,négykézláb vakargattam a szőnyeget, miegyebet a szőrtől mert marhára zavart.


Ettől még szeretem az állatokat de a lakásom nem állatkert:)

2014. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 Akiteki ***** válasza:
83%

Egy ismerősömnél anyukája kifogásolta, hogy 5 kutya járhat be a házba.

- És mi van, ha normális ember jön, aki nem akar szőrös lenni:

- Anyukám! Mi csak ilyen nemnormális kutyásokat hívunk. A többinek nem kell jönnie.

2014. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!