Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs penzem royal caninra...

Ha nincs penzem royal caninra ne tartsak kutyat?

Figyelt kérdés
mar lassan ott tartunk hogy aki nem premium tappal eteti a kutyajat,annak inkabb ne is legyen....hat nekem a kutyaim pedigreet esznek es hazikosztot. ( kolbaszt szoktam nekik adni,szalamikat, meg ilyen husos-csontos dolgokat....miert kellene a szuperpremium??? egeszsegesek energikusak eletvidamak...ja es most azzal fognak jonni egyesek ha nincs penzem draga tapra akkor mibol fizetnem az allatorvost stb...hat elmondom ha surgos lenne azt a fold alol is elokeritenem !! es megoldanam a helyzetet az 10000%....az altalanos allapotfelmerese a kutynak ingyenes, oltasokat rendeztem...menhelyrol valok imadok oket csak eppen nem kostoltak meg eukanubat orijebt acanat stb....bunos vagyok?
2014. márc. 10. 22:19
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is dolgozik sok ismerősöm "elismert" szalámigyárban, mivel itt a városban pont van egy (aki nemzetközi piacra is terjeszt). Pontosan jól tudom mi megy ott és főleg miket forgalmaznak párizsi, illetve virsli néven. Éppen ezért mondtam, hogy családon belül is igyekszünk megválogatni azt, hogy milyen ételt veszünk meg, a kutyáknál is ez lenne a természetes.

A kolbászba kerül só és fűszerpaprika minimum. Ezenfelül mindenki ízlése szerint fűszerezi még ezzel azzal, tehát senki NEM mondhatja, hogy nincs benne fűszer, mert az meglehetősen fura kolbász lenne. Egy kutyának ennyi sóra sincs szüksége, illetve a fűszerpaprika sem éppen az ő gyomrukba való, a többiről meg nem is beszélek.

Én azt mondanám a hús mellé adjál nekik néha zöldséget is!

Senki nem ágált azért, hogy prémium táppal etesd a kutyádat, sokan mondták azt is, hogy a nyers etetés is oké. Önmagában viszont a pedigree szerintem sem elég jó. Ha ezt kiegészíted egészséges és tápláló ételekkel, akkor oké.

2014. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Ha már így állsz hozzá: miért jobb drágán megvenni a gabonát meg a körmöt, bőrt, szarvat, belsőségeket színezve, ízesítve tartalmazó tápot olyan áron, amiért tízszer magasabb hústartalmút is kaphatnál? Tudod, ha nem húst tesznek bele, nem írhatják rá, hogy hús van benne. Ilyen egyszerű.
2014. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!