Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleim...

Hogy vegyem rá a szüleim arra, hogy vegyenek nekem egy kutyát?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, lány. Nagyon szerettem mindig az állatokat, több éve szeretnék egy kutyát, de se anyukám, se apukám nem pártolja.

Mindig az jön fel, hogy,"rengeteg gond van vele", mindig itt lesz a lábam alatt, hasonlók.. Hiába mondom nékik, hogy én fogom gondozni, én viszem sétáltatni,stb. Tobb honapja nézegetek interneten cikkeket kutyákról, gondozásukról, meg higgyétek el nem az a típus vagyok aki 1 napig szereti. "jaj de aranyos" és kész. Lehet, hogy ezt gondolják a Szüleim, nem tudom. Valami tipp, hogyan beszéljem meg Velük érthetően? :-( előre köszönöm :-)



2014. márc. 12. 22:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem is rossz az ötleted, mert nem hinném hogy kidobná, ha hazajönnék egy kutyussal. Főleg, ha azt mondanám az után találtam és befogadtam. Habár nem szeretek hazudni. Nem olyan típus, ha beállítanák egy kutyával, nem hiszem hogy kidobná.
2014. márc. 16. 21:38
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez a világ leghülyébb ötlete. Titokban vegyél meg
2014. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Minden cuccot és szedd össze a kutya árat ami nem 30.000ft hanem minimum 100.000 ha mindene meglesz akkor állj oda kéréseddel addig ne erőltesd!Tisztelni fogják a kitartásod meglátod.
2014. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én így csináltam és most boldog kutya tulajdonos lettem. (5 év kemény munka) most 16 vagyok és nyarán hozom haza a kutyusomat. :):-D
2014. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!