Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a 7 hetes...

Mit csináljak, hogy a 7 hetes argentin dog kan kiskutyám ne vonyítson egész nap?

Figyelt kérdés

Éjjel-nappal vinnyog, ha csak egy percre is magára hagyom. Amúgy teljesen egészséges, nagyon szeretjük, talán túlságosan is el van kényeztetve, mert eddig mindig az ölembe vettem ha hisztizett. Mostmár nem veszem fel, és vinnyog. Kivéve ha játszik vagy alszik. Tudom, hogy nem szabad engedni, nekünk kell erősebbnek lennünk, de már tegnap azon a szinten voltam hogy nem érdekel, beengedem az ágyba. De azt se lehet, mert férge van, és még van egy napi adag a féreghajtó tablettából. Tudtok valami tuti trükköt?

Eddig az jött be hogy nappal nem hagytuk aludni, és sokat játszottunk vele, de amikor dolgozunk, ez megoldhatatlan. Még 3 oltást meg kell kapjon mire kirakhatjuk a kertbe, tehát ne olyan válaszokat küldjetek hogy rakjuk ki.



2014. márc. 15. 09:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt gondold, ha kirakod a kertbe, nem fog balhézni, meg rombolni. Meg kell neki tanulnia, hogy egyedül is van élet egy ideig. Ha megteheted, vagy egy műanyag boxot, vagy egy ketrecet szerezz be. Pár nap alatt be lehet szoktatni. Ha elmentek, előtte fárasztás,piszkolás, majd be a ketrecbe. Akár le is lehet 3 oldalát takarni. Némi rágcsálni való mehet mellé. Nem fog bepiszkolni, sírni és rosszalkodni sem egy idő után.
2014. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Na haladunk!

Amikor kiírtam ezt a kérdést, és kaptam olyan választ hogy fárasszuk ki, ezt a tanácsot megfogadtam, és bejött! Továbbra sem engedtük be a szobába, és egész nap játszottunk vele, végigalussza az éjszakát. Ha esetleg felébred, kapar egy kicsit, de rájön hogy semmi értelme, majd visszamegy aludni. Folyton játszunk vele, és nem vesszük az ölünkbe minden hisztinél.

Úgyhogy a probléma megldódott

2014. márc. 18. 08:46
 23/23 A kérdező kommentje:

Na haladunk!

Amikor kiírtam ezt a kérdést, és kaptam olyan választ hogy fárasszuk ki, ezt a tanácsot megfogadtam, és bejött! Továbbra sem engedtük be a szobába, és egész nap játszottunk vele, végigalussza az éjszakát. Ha esetleg felébred, kapar egy kicsit, de rájön hogy semmi értelme, majd visszamegy aludni. Folyton játszunk vele, és nem vesszük az ölünkbe minden hisztinél.

Úgyhogy a probléma megoldódott! :)

2014. márc. 18. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!