Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húsokat ehet a yorki?

Milyen húsokat ehet a yorki?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy nem szabad a yorkiknak csak szárnyas húst adni, és halat. Se disznót, se marhát, se bárányt. És csontot sem. Igaz ez?
2009. dec. 22. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Az lenne a jó, ha ilyen színtiszta húsokat kapna, némi gyümölccsel zöldséggel. A csonttal óvatosan, mi csülökcsontot szoktunk neki adni, igen azt a vastagot, mókás vele, de hősiesen cipeli, és csak szopogatja, néha kell is neki, mert "szebb" lesz a széklete meg hát kalcium.


[link] :) :)


egyébként nézz be ide, ez az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__558558-milyen..

2009. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20:43 Aranyos kutyád van!!De van ennél nagyobb csülökcsont is ,de akkor már a csont vinné a kutyát..:XD
2009. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gyönyörű a Yorkid! :) Cuki azzal a csonttal ;)
2009. dec. 22. 20:51
 4/15 anonim ***** válasza:

köszi, mutatok róla még, ha tetszik :)


kicsit csapzottan karácsonyi csengővel :D

[link]


itt meg fürcsi után selymesen :D

[link]


:)

2009. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
off:kutyakiállitáson voltál már vele? Szép kutyus,sztem meglehetne próbálni;)
2009. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

nem még nem, nincs törzskönyve, hobbikutyus, de szerintem is szép, 21cm magas és pont 3kg, tökéletes harapással :)

egyébként majd egyszer csinálhat kiskutyákat, valami szép yorki lánynak :))))

2009. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nah,majd akkor az utódokból..;)
2009. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Hát törzskönyv nélkül inkább ne csináljon kiskutyákat semmilyen yorki lánynak! Hobby kutya, és NEM kiállítási. Attól, mert szép, és jó a harapása, még nem biztos, hogy tenyésztéshez is megfelel. Bőven elég yorki van már az országban, meg több tízezer kistestű keverék a menhelyeken, nem kell több!


Amúgy minden húst ehet a yorki, ugyanúgy, mint a többi fajta kutya. Yorkiknál, westie-knél, mopszoknál, bichonoknál, bulldogoknál elő szokott fordulni hús allergia, mindig a csirkére! A csirke allergia tünete a viszketés, vakarózás, szőrhullás.

2009. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lehet kapni ilyen bono mini kutyakonzervet meg euanuba yorki tápot. mind2 nekik van kifejlesztve.. nekem bejönnek(Y):D bnőmnek is yorkijavan ezt kapja :D nekem meg lehet, hogy lesz de most westie és neki is jó.. :D
2009. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

20:54

nem gondoltál arra, hogy a kutyádról blogot vezess, és oda tegyél fel képeket?:D én szívesen olvasnám azt a blogot :D

2009. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!