Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húsokat ehet a yorki?

Milyen húsokat ehet a yorki?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy nem szabad a yorkiknak csak szárnyas húst adni, és halat. Se disznót, se marhát, se bárányt. És csontot sem. Igaz ez?
2009. dec. 22. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

néhány törzskönyv nélküli kutya szerintem akár szebb is lehet, mint a nyomott orrú, gülledt szemű beltenyésztett kiállítási kutyák, amiket pl a könyvekben mutogatnak díjnyertesként. (nem akarok megsérteni senkit, mindenkit a sajátja a legszebb természetesen)


[link]


pl ez a szegény kutyus? és cac, cacib nyertes...

lehet hogy abszolút standard, de nem is kedves a pofikája.

még akkor se, ha nem képzelem oda ezt a "frizurát".


A bohókás, játékos, eleven yorki sokkal inkább yorki, mint ez a beállított kis görcs :) pont attól terrier.

2009. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21:31 Sztem a Te yorkid sokkal szebb!!!
2009. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

köszönöm Ubi nevében is :) ajánlottatok blogot, indítottam egyet, elnézést, még nagyon nyers, de majd alakul :)


[link]

2009. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hihihi,milyen jó kis neve van:)) Kezdetnek nem is rossz,nyomon fogom követni!!;)
2009. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És tényleg nagyon aranyos kutyusod van :) Nagyon édes *.* :)
2009. dec. 23. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!