Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veletek előfordult már ilyen?

Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Vettem 10 hónapja egy kutyát. (fajtája igazából lényegtelen)A tenyésztő akitől vettem ma volt megnézni mi a helyzet a kutyával. Nagyon szépen fejlődött ,kutyaiskola, fül vágva lett...

Azt az ajánlatot tette, hogy a kutya amiért tőle vettem háromszorosát fizeti érte és kapok egy első választású kölyköt a most születendő alomból, ugyan úgy tk-val oltásokkal,szűrésekkel.


2014. ápr. 23. 21:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

25.és 27.-ik válaszoló vagyok megint!

Értem, mondjuk én világ életemben vágás párti voltam és vagyok. De csak akkor ha szakszerű orvossal történik a beavatkozás. A képet pedig azért is linkeltem be, mert nemcsak karakteresebb lesz a kutya feje tőle, de előnyére is válik egészségügyi szempontból. Mindegy aki ellene van annak hiába magyarázza az ember.

2014. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Hát igen ilyen szigorítás mellett nem sokan foglalkoznak orvos kereséssel hanem megoldja maga.. undorító. Vagy talál egy barbár orvost olcsóbban.

Teljes mértékben elítélem az ilyet, de nézzük meg a másik oldalát.

Eddig 10.000ft-150000ft

körül megcsinálták hivatalosan ,ebbe nagyobb részt voltak jó állatorvosok is persze kivétel van. Most jobb esetben 20000ft-25000ft körül talál,de valószínűleg nem a legjobb orvost, mivel ő félti a praxisát . Ma egy jobb orvos sunyiba itthon 40.000ft körül csinálja . Külföldön jó orvosok 40000ft-tól a csillagos ég.

Kérdem én megéri? Így is úgyis megcsináltatja így vagy úgy aki akarja,de nagyobb a valószínűsége a szakszerűtlenségnek vagy a barbárságnak.

2014. ápr. 24. 13:46
 33/44 anonim ***** válasza:

23-as vagyok, akik lepontoztak megmagyaráznák, hogy az írásom melyik része volt hazugság? :D

Az meg bődült nagy hülyeség hogy 40 ezerért vágnak itthon fület :D :D

2014. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Te meg aztán tudhatod :D . Hát egy jó állatorvos tuti nem fogja neked nem legálisan levágni 20000ft-ért :D ,ha nem ismered.

De nem vitatkozok veled ez így van mivel rengeteget utána néztem, telefonáltam,beszélgettem stb.

2014. ápr. 24. 14:10
 35/44 anonim ***** válasza:

Itt már mindent leírtak, így nem írom le ugyanazt.


Kedves 23-as: ahogy a hozzászólásokat olvasom, csak azok kapnak zöld kezet, akik a kérdezővel teljes mértékben egyetértenek, egyezik a véleményük. 13-as, 22-es hozzászóló is teljesen jókat, igazakat írt! Ők is le lettek pontozva :-).

De ne aggódj ezen, ugyanis a GYK moderátorai megnézik, hogy akit lepontoztak, megérdemli-e azt, hogy lepontozták! Mert, ha nem, akkor az esik vissza a ranglistán, és a százaléka, aki lepontozta :-). Szóval magával cseszik ki az illető! :)

2014. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Szerinted én hasra ütésből mondtam, hogy nem 40? :D

Azért tudom, mert pont aktuális most a vágás téma és utána érdeklődtem több helyen és jó orvosok és még csak meg sem közelíti a 40-et...

2014. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

35-ös hát látom aki nem ért egyet az megy a levesbe :D

Nem a % miatt írtam, csak érdekelne, hogy ugyan melyik része nem igaz szerintük...

2014. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Hát ez a te dolgod kire bízod a kutyád... Nekem nem volt szimpatikus akikkel beszéltem kivettem külföldre 60000ft-ért megcsinálta és nincs semmi gond.

A lepontozás meg azért van mert nem a kutyák füle/farka volt a kérdés,de ha már szóba került akkor se kell ez a heves ellenkezés mert felesleges senki nem tud olyan érvet mondani ami eltérítene vagy más véleményt alkotna bennem. Főleg,hogy én elég későn is csináltattam meg...

2014. ápr. 24. 14:20
 39/44 anonim ***** válasza:
Minden része igaz a válaszoknak, csak legfeljebb nem értenek egyet! Ezért pontoznak le.
2014. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"A lepontozás meg azért van mert nem a kutyák füle/farka volt a kérdés,de ha már szóba került"


Igen, te hoztad szóba kérdező! Akkor miért ne lehetne rá reagálni? Senki nem heveskedett, csak a véleményét írta le! Ha ez nem tetszik neked, ne tegyél föl több kérdést, ennyi!

2014. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!