Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veletek előfordult már ilyen?

Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Vettem 10 hónapja egy kutyát. (fajtája igazából lényegtelen)A tenyésztő akitől vettem ma volt megnézni mi a helyzet a kutyával. Nagyon szépen fejlődött ,kutyaiskola, fül vágva lett...

Azt az ajánlatot tette, hogy a kutya amiért tőle vettem háromszorosát fizeti érte és kapok egy első választású kölyköt a most születendő alomból, ugyan úgy tk-val oltásokkal,szűrésekkel.


2014. ápr. 23. 21:47
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Lehet igaz szerintetek,de azért egyet értetek több kutya standardjának megváltoztatásával ez azért sok már nekem is és utálom,hogy mindenki ezen akad fel.
2014. ápr. 24. 14:24
 42/44 A kérdező kommentje:

Ha már ennyire bele mentünk akkor megmondom mi lenne a helyes ezeknél a fajtáknál.

Ha kiállításra, tenyészszemlére akarja valaki vinni akkor igen is csináltassa meg a fülét,vagy a farkát,ha benn a standardba. Aki nem akarja persze nem kötelező,de én neki tk-t se adnák és csak ivartalanítva lehetne elvinni.

Persze igaz a normális tenyésztőknél így is csak úgy lehet elvinni ivartalanítással akinek nem fontos a tk,de én ezt megcsináltatnám azokkal is aki nem követi a kutyával a standardot !

Lehet rikácsolni vagy bármi jó nem a végén egyik barom gondol egyet aztán a kutyákat udvaron se lehet tartani, vagy amelyik kutyákat nyírni szokták nem lehet... stb.

Álljon már meg a menet. Lehet nektek úgy van pozitív tapasztalat,de másnak nem.

2014. ápr. 24. 14:33
 43/44 anonim ***** válasza:
49%

Hú, te nagyon el vagy tévedve! A standardot nem hiába változtatták meg! Neked így tetszik, másnak úgy, kész! Mit provokálod még itt az embereket?


"Álljon már meg a menet. Lehet nektek úgy van pozitív tapasztalat,de másnak nem."

Na itt most már hagyd már abba kérdező, kaptál elég választ a kérdésedre, térj nyugovóra!

2014. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Nekem hiába ismerős az állatorvos, (tegeződünk, és régen vele dolgoztam ) még nekem se vállalja a fülvágást. De szerencsére már nem is aktuális. Mindegyiknek vágva van, de ha kölyök lesz akkor kizárólag külföldről veszem vágottan. Az anyaországban nem tilos, és csak egyszer kell az utazásnak kitenni a kölyköt.
2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!