Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát egyedül lehet...

Kiskutyát egyedül lehet hagyni délelőtt? Iskolás vagyok, és nem érek haza csak fél2-2 között.

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 10:20
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

a legegyszerűbb: törzskönyv: minek? nem kiállítási kutyát akarok. szerződés: kötöttünk. még számlát is kapok, ha elmegyek érte. egészségügyi garancia: bármilyen problémám van, visszaveszi és visszafizeti a pénzem. Én ebben nem a faj gyengítését látom. hanem azt, hogy segítek. segítek egy kiskutyán. vagy őt hoztam volna el, vagy egy másik ismerősömtől a keverék kiskutyákat. én nem azt akarom, hogy kiállítási kutyám legyen. én egy barátot akarok, aki akár egy azonosíthatatlan korcs is lehetne. azért hozom majd el, mert beleszerettem.

TÉMA LEZÁRVA!

2014. máj. 8. 12:30
 22/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat, amiket normális, nem elvakult emberek írtak.
2014. máj. 8. 13:02
 23/37 anonim ***** válasza:
45%
(: Boldog kutyás éveket !
2014. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
50%
És akkor miért nem menhelyről hoztál ki kutyát? Azzal tényleg segítettél volna.
2014. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
50%

A törzskönyv jár,nem igényelhető.Akkor nem kapsz,ha nem tenyésztő az illető.


Ha állatvédőnek hirdeted magad és segíteni akarsz,akkor ne szapis kutyát vegyél,hanem menhelyit...erről ennyit.

2014. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
57%

Kérdezd már meg a Vizslamentést meg a Magyar Vizsla SOS-t, hogy mi a véleményük a "nem szaporító" ismerősödről....


Annyira vagy állatvédő, mint egy gyepmester...

2014. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül hagyni lehet a kölyköt.Csak éppen lesz majd némi ez-ez elintézve az udvaron. Mert unatkozni fog, mert nem tanulta még meg, mit lehet, mit nem.Amikor vele leszel és tanítgatod, azt eleinte erősen felülírja az az idő, amikor szabadon azt csinál, amit akar. Jelzem, ha hazaérsz és kapja az igét az elkövetett dolgokért, az semmit nem ér.
2014. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Szilvi & Argos ***** válasza:
43%
Ez a baj, hogy ma már bárki hívhatja magát állatvédőnek :(
2014. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
ühüm. tüntettem veszéllyeztetett állatokért, dolgoztam önkéntesként menhelyen, szoktam nekik adakozni. 3 kóbormacskát fogadtam be, madárfiókákat nevelek. És nem vagyok állatvédő? gondold végig! gyakran gondoskodok az erdőbe kitett kutyusok, cicák ügyében is. menhelyről pedig nem hozhatok kutyát, mert nincs a viselkedésére garancia. a kiskutyám szüleit legalább ismerem. kiváló kutyák, az egyikkel még vadásznak is.
2014. máj. 8. 17:49
 30/37 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem tudod megvárja azt az 5 hetet és akkor nyár elején elhozni??

Mindenkinek sokkol jobb lenne.

2014. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!