Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne féljek?...

Mit tegyek, hogy ne féljek? SEHÍTSÉG.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és szeptember elején kaptam egy ksikutyát,ám azóta megnőtt.Mivel kölyök, ezért játékos, és midnig felugrik.Szót fogad,de csak apának.Félek tőle.Már kiskorom óta félek a kutyáktól.Mit tegyek, hogy elmuljon a félelem?

Egyébként a kutya ugy van, hogy az apja magyar vizsla volt, az anyja pedig golden retriver,és spániel keverék.


2009. dec. 30. 13:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%
13:47-re hondoltam h ő takarodjon innen
2009. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
de sok idióta van. nem értem miért kell szegényt lehurogni azért irt ide hogy segitséget kapjon, csúcs minek irtok neki ha nem segitetek? aziok a szánalmasak akik ilyeneket irnak. szoval ha felugrik fogd meg a két lábát/ ne félj nem bánt/ és erőteljesen mond neki NEM!! adj neki jutalmat. mikor kimész és látod ugrálna szolj rá megint hogy nem. adj ismet kekszet vagy szalámit, illetve ha szeret labdázni probálj játszani vele, mikor kimész dobd el a labdát neki kérd hozza vissza, adj jutalmat ha megcsinálta. ültesd le és ha nyugton marad és leül adj jutalmat, csk igy lehet leszoktatni és ami fontos ahogy irta más is ne lássa hogy félsz.
2009. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

hogy lehet egy kutyát (bármi állatot ) utálni?

Mit vétettek neked? Kisebbségi érzésed van? Végre van "valaki" akinél többnek, nagyobbnak érezheted magad?

2009. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


13:26-osnak: Hülyegyerek, azért mert kapott egy kis kutyát, és fél tőle arról nem tehet, mint ahogy te se tehetsz arról, hogy neked ennyi az értelmi szinted...Szerintem te vagy a szánalmas. Van egy Rottweiler-em, majd gyere el és megnézzük te milyen raj vagy egy nagyobbra nőtt kutyus előtt, amikor játszani akar veled...


A kérdezőnek annyit, hogy próbálj meg minél több időt a kutya mellett tartózkodni, ha félsz valaki legyen ott veled, de lényeg hogy a kutya szokjon téged...

2009. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Előbbi 13.47-nek íródott...
2009. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyökerebb ez az oldal! Milyen dolog lehurrogni a másikat? Már én sem merek akármilyen kérdést feltenni, gondolva, hogy hányan fognak bunkózni... Ne tartsuk már magunkat olyan nagyra emberek!
2009. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat, megpróbálkozom velük.

Mit tettem, hogy szánalmas lettem? :O

És okos kutya, csak kajla. :)

2009. dec. 30. 14:33
 18/36 anonim ***** válasza:
50%

Merre laksz?

Azért kérdem,mert van egy jó kutyasuli,ingyenes a szocializáció/rehabilitáció,ott a kutyust is megnevelik,és Neked is segítenek,hogy legyőzd a félelmedet.Kialakul az,hogy Te legyél a falkavezér,és megszűnik a probléma.

[link]

Egyébként a szüleiddel nem beszélhetsz erről a problémádról?

2009. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem tettél, ne vedd magadra, se szívedre..
2009. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

13:34-es.

Ha te annyira tudsz írni,akkor miért nem kezded nagy betűvel a mondatot?

És még te szólsz be másoknak!!!

Egyébként még csak 13 éves,nem kell lefújolni senkinek semmiért!

A kérdezőnek:

Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2009. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!