Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak engem zavar/csak az...

Ez csak engem zavar/csak az én környezetemben vannak jelen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kutyás vagyok, mindig volt a háznál kutya, de az első igazi saját kutyám most van, mert most értem meg hozzá (2 éve). Rengeteget van mozgatva, természetes, hogy bent van fajtájábòl adòdòan, (havanese) ès, az is, hogy családtag, az ajándék a fa alatt neki is, szülinapi torta/ajándék stb. Így eléggé szemet szùrt ez a pár elhanyagolt jòszág:

a) a kutya nem kap enni, mert elfelejtik (?????), az anyamacsek keveset kap enni, ès a kiscicák elszìvják az összes energiáját, kishìjján èhen hal.

b) a kiskutya most került a szomszédba egy hete, de olyan szìvszaggatòan sìr abba a malacòlszerű lyukba, az a kis spániel, hogy nekem is sirhatnékom támad.

c) a vizsla kölyöknek köldök sérve van, de a Gazdi szerint nincs, majd visszahùzòdik, azt kész (???)

d) a havanese ki van csapva az udvarra, mert a csaj akié elköltözött, nem mintha ő törődött volna vele (a kutya fél éves lehet) és le se sz*rják...



2014. máj. 29. 20:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljesen kutyakompadibilis a kutyám, a határok meg vannak szabva, tudom, hogy nem nőhet a fejemre :) Igyekszem mindenképp segìteni az állatokon, de ezt muszáj volt ki ìrnom magambòl.. A kiskutya elásásròl pedig csak napokkal később értesültem
2014. máj. 30. 10:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen ügyek mindenhol előfordulnak, sokkal több, mint amit az ember elsőre feltételezne, sőt, mondhatnám az az általános (a többség), hogy a kutya el van hanyagolva valamilyen módon. Úgy válik az ember állatvédővé, hogy ezeket a problémákat nem csak hírből ismeri és sajnálattal, vagy dühösen tudomásul veszi, hanem megpróbál vagy tenni ellenük, vagy az áldozaton segíteni, mert vétkesek közt cinkos, aki néma. Úgyhogy ha zavarnak annyira ezek a dolgok, hogy ne hunyj szemet felettük, nem kötelező elfogadni őket.
2014. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!