Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon vagytok mindig a...

Otthon vagytok mindig a kutyátokkal szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Én sose voltam szilveszterezni még mióta megvan a kutyám,mert nagyon fél és ilyenkor én is nyugodtabban vagyok ha tudom hogy nincs semmi baj.Ti is igy vagytok vele?
2009. dec. 31. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet hogy mióta kutyám van azóta egyszer voltam szilveszterezni. :D Kaptam egy kutyát 10 éves koromban, aztán mire abba a korba kerültem, hogy már mehettem volna bulizni, addigra jött a második kutya, hát megvártam vele az első szilvesztert. Következő évben voltam bulizni, egész éjszakás volt. Egyik kutyám a házban volt anyámmal, másik apámmal a kisházban. Egyik sem fél igazából de mégis... Aztán jött a harmadik kutya, úgyhogy következő évben vele is itthon maradtam... :D Idén pedig a macskám első szilvesztere van, úgyhogy megint itthon vagyok, de egyáltalán nem bánom. Szerencsére egyikük sem fél, úgyhogy semmi baj. Bármikor megtenném értük.
2010. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig kinnt vagyok vele, de a házba nem jön be,mert nem fél a petárdától.
2010. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyugodtabb vagyok ha én lehetek vele olyankor mikor fél.

Délután kapott kaját (6 óra körül) és 10-ig folyamatosan aludt. Nem ébredt fel a hangoskodásra. Aztán 10-től fél 1-ig kint voltam vele, de akkor sem láttam rajta, hogy annyira félt volna, inkább nyugtalan volt egy kicsit (minden zörrenésnél elkezdett fülelni.) Megint kapott kaját és most édesdeden alszik a házában. :)

Pedig nagyon féltem, hogy majd idegbajt kap ettől a sok durrogástól. Ez az első szilvesztere.

2010. jan. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak is az első szilvesztere,bár nem fél, de azért ma korán lemegyek hozzá mert azért féltem,és itt nagyon sokat durrogatnak még akkor is ha már nem szabad.
2010. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly anyumék voltak vele itthon, most viszont egyedül töltötte a lakásban a szilvesztert. Nem fél a tüzijátéktól, csak egyedül nem szeret lenni:) Szerintem végigaludta az éjszakát, és hajnalban kitörő örömmel üdvözölt és mentünk is sétálni:D
2010. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!