Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy chihuahuá-m aki...

Kazsóki Mercédesz kérdése:

Van egy chihuahuá-m aki áprilisban tüzelt, és ma vettem észre hogy kezd hízni és a cicijéből jön a tej. Ezt nem értem hogy lehet ez és hogyhogy csak most lett terhes? örülnék neki ha valaki segítene ebbe legfőképp orvos

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 16:02
1 2
 11/17 Imola Ágnes ***** válasza:
87%
ha vemhesseg...akkor nagy valoszinuseggel komoly gond lesz...kicsi fajta...es nem hinnem, hogy epp egy csivava fedezte be... ha allvemhsesseg akkor keszulhettek az emlodaganatra. amugy meg vidd orvoshoz...
2014. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Vidd orvoshoz, ha doki válaszára vagy kíváncsi!

Valszeg álvemhes a kutyád, de az állatorvosra persze sajnálod az anyagiakat, bezzeg a kölyköket elpasszolnád jó pénzért!

Ne szaporíts!!!

2014. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

A nyomorék kis szaporító :D és még nem is ért hozzá :D

Ha tudnád hány kutyát ölsz meg és raksz életveszélyes állapotba

2014. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Drágaságom, én lennék a témában az embered, csak én nem voltam/vagyok hajlandó szaporítónak még segítséget, tanácsot is adni.

Megvan a véleményünk a magadfajtákról a chihuahua klubnál. Ha nem értesz valamihez, és a probléma bőven kimeríti az egészségügyi panaszokat, akkor miért nem vitted dokihoz?

Most meg kézzel lábbal kapálódzva kapkodsz.

Kíváncsi vagyok a hiper szuper alomterveidre.

2014. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha be volt fedeztetve, akkor lehet terhes. Viszont akkor már rég ellenie kellett volna. Ha nem volt fedezés, álvemhes.
2014. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni.

A tények magukért beszélnek ;-)

2014. júl. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha április végén tüzelt (ami a kérdezőnek a vérzést jelenti), két hétre rá megállt egy kannak, az már lehet május eleje, mostanában már elennie kellene/kellett volna. Elviszed az orvoshoz és megmondja, hogy vemhes vagy álvemhes, látatlanban nem lehet megmondani. Még ha nem is ultrahangozza meg, ki tudja őket tapintani, de mi nem tudjuk. De mindegy is, mert mind a két dologgal orvoshoz kell fordulni.
2014. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!