Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fegyelmezése ilyen...

Kutya fegyelmezése ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Ma este a parkban volt egy kistestű kan kutya, aki teljesen rá volt kattanva az én szuka kutyámra. És egyfolytában a hátsójára volt rátapadva, akármerre forgott az enyém, mintha tépőzárral odaragasztották volna a kistestű kan orrát. És egy idő után megunta az enyém, és odacsípett, persze a kutya felvisított és behúzott farokkal elrohant. Utána én lecsesztem a kutyámat de aztán rájöttem, hogy nem kellett volna..... mert az a kutya nem hagyta békén.... Ti erre hogyan reagáltok hasonló helyzetben? Gondolom lesz itt hideg-meleg, de kíváncsi vagyok.
2014. aug. 2. 20:54
1 2 3 4
 31/38 sippara ***** válasza:
Egyébként pont a keményebb kutyákkal lehet ezt jól gyakorolni, mert ott nincs visongás, meg sértődés ;) De jó lenne egyébként veletek összefutni, a rotim ugyanilyen paraszt módon játszik, és nincs kiről tiltogassam, mert falkán belül nem meri bepróbálni, falkán kívül meg nem nagyon játszik vele senki :(
2014. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
De egyébként ezt a "szépen" kifejezést azóta már tudja, és jól reagál rá, illetve azt is elkezdte alkalmazni, hogy a labdájával a szájában szalad egy kutya után, mintha direkt azért tartaná a szájába, hogy bele ne csípjen. De ha nincs labda a szájában, akkor ugye élesebb a helyzet.
2014. aug. 3. 15:00
 33/38 A kérdező kommentje:
Sippara, merre laktok? Mondd, hogy Budapesten!
2014. aug. 3. 15:02
 34/38 A kérdező kommentje:
Egyszer volt egy iszonyú rámenős kan argentin dog, aki soha nem hagyta békén, az enyém meg folyton elzavarta. De ő akkor sem kopott le róla. Általában sajnos a rámenősöket is elzavarja, de őt nem tudta. Az lett a vége, hogy mérgében jól megkergette, meg megcsípkedte futás közben, de a dog csak röhögve rohant mellette, mi meg örültünk, hogy na véééégre, futottak pár jó nagy kört! :D:D:D de sajnos az a kutya már nem él.
2014. aug. 3. 15:04
 35/38 sippara ***** válasza:
Budapesten bizony :D
2014. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Hanyadik ker?
2014. aug. 3. 15:08
 37/38 sippara ***** válasza:
III., írtam privátot :)
2014. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Szilvi & Argos ***** válasza:
Argim is ilyen, ha éppen véletlenül játszik...régen tök jókat futottak sok kutyával körbe a parton...most már csak kocog :( vagy belecsípés lett a vége, vagy borulás :D Ha a másik ilyenkor rászól, akkor visszavesz...ezt az ember 30 méterekről NEM tudja kontrollálni
2014. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!