Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyám,...

Hogyan vegyem rá a kutyám, hogy ne jöjjön be a házba?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptam egy kiskutyát, aki a családnál, ahonnan hoztuk bent volt a házban. Gondolom ezért otthon amint kinyitom az ajtót, máris befut és rögtön valakinek az ágyába fekszik és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Nem szeretném megverni, de valahogy rá akarom szoktatni, hogy neki nem bent van a helye.
2014. aug. 16. 12:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. aug. 17. 12:17
 12/22 anonim ***** válasza:
Na segítettünk ??? Kint marad már ??? csak azért mondom mert megköszönted
2014. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Még néha bejön, de már többnyire megáll az ajtóban. Egy sálammal szoktam csapni felé, amitől megijed, így már kezd rájönni, hová jöhet és hová nem.
2014. aug. 17. 17:02
 14/22 anonim ***** válasza:
Kellett neked ez a kutya,mint lufisnak a nyíkzápor!!!...hogy téged kergetnélek ki ahányszor bejössz....
2014. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Látom ez értelem nálad is megvan és inkább azok után nyilvánulj meg ilyen értelmesen, miután ismered a dolgok hátterét.

Régóta szeretnék szobakutyát, de nem lehet, mert egyrészt allergiás vagyok a kutya -, macska szőrre, ami kint a szabadban egyáltalán nem látszik, de ha bent a házban valakinél van állat vagy egy zárt térben vagyok velük hosszabb ideig egyszerűen alig kapok levegőt.

Másrészt van egy tengerimalacom, akit féltek, nehogy véletlenül elkapjon és esetleg bántsa.


Én kérek elnézést, hogy ezek után nem szeretném ha bejönne.

2014. aug. 17. 19:54
 16/22 anonim ***** válasza:
Értelmes embernek tartom magam,és valóban nem ismertem a dolgok hátterét mivel nen irtad le.Ennek ellenére is tartom magam a véleményemhez.Aki nem tudja a kutyával kapcsolatos mibden igényt kielégíteni az semmiképoen ne tartson azr,sokkal jobb a kutyának és neked is...igen a tengerimalac viszont neked való,nincsen annyi igénye.
2014. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
25%
Saját tapasztalatom az hogy pár könnyebb rúgás után tudja hol a helye, és azóta sincs semmi gond vele
2014. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Pár könnyebb rugás..ja...gondolom nálad is hat ez? Ostoba!
2014. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Nem rúgtam bele a kutyába és nem is ütöttem meg őt, valószínűleg nem is fogom.

De már tudja, hogy nem jöhet be. Ha nyílik az ajtó még mindig odajön, de már megáll a küszöb ellőtt.

2014. aug. 18. 09:18
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez igazán gyorsan ment :))
2014. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!