Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy jöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy jöjjön el értem?

Figyelt kérdés
A párom sajnos az ország másik felébe tanul én pedig a túloldali felében élek. Szeretném ha jönne, de azt mondja nem lehet megoldani mert itt nem lehet tanulni ő pedig tavaly nagyon rosszul tanult és úgy se tudna itt tanulni.
2013. febr. 6. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

- nem lehet ott tanulni <----> de tavaly rosszul tanult <-- úgyse tanulna

- akkor mi a probléma, ha nem lehet ott tanulni, és amúgy sem igazán tanul?


Ha pedig végre összeszedte magát, és benőtt a feje lágya, valamint nekiállt rendesen tanulni, akkor inkább örülj neki a nyaggatás helyett.

2013. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak ő mondja ezeket
2013. febr. 6. 16:26
 3/16 anonim ***** válasza:
ő ott tanul, te itt élsz. te nem tudnál menni? Tanulni tényleg nem lehet úgy, hogy nem a megszokott helyen.
2013. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miert neki kellene mennie, miert nem mesz te?
2013. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én itt tanulok ő meg ott. ő most váltott iskolát és a könnyebb (közelibb) sulit választotta jövőre
2013. febr. 6. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Na, hat akkor majd jovore megy.
2013. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az őhozzá közelibbet
2013. febr. 6. 16:43
 8/16 anonim ***** válasza:
ne azt nézd, hogy hogyan kéne mozdulnia, hogy neked jobb legyen, hanem hogy neki jobb legyen.
2013. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem tudok neki mi jobb csak azt hogy itt több a lehetősége és szerintem csak kevés önbizalmából adódóan nem mer kockáztatni, de lehet tévedek. szóval szerintetek ugye nem baj hogy így nem vagyunk egymáshoz közel?
2013. febr. 6. 16:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert nem koltozol te.
2013. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!