Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyám,...

Hogyan vegyem rá a kutyám, hogy ne jöjjön be a házba?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptam egy kiskutyát, aki a családnál, ahonnan hoztuk bent volt a házban. Gondolom ezért otthon amint kinyitom az ajtót, máris befut és rögtön valakinek az ágyába fekszik és egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Nem szeretném megverni, de valahogy rá akarom szoktatni, hogy neki nem bent van a helye.
2014. aug. 16. 12:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
A kérdést és a kérdezőt is minősíti hogy a facebookon találtam rá erre a gyöngyszemre.Mivel a gyakori kérdések mindig közszemlére tesz néhány szánalmas,vagy vicces vagy éppen felháborító kérdést.Nekem ez a szánalmas kategória volt.Szegény kutya igen jól nevelt,mindössze másfél nap alatt sikerült is jobb belátásra bírni,hogy a kérdező auráját meg a tengerimalacát ne zavarja.Jobb sorsot érdemelt volna ez a kutya,de amíg vannak ilyen szánalom emberek,akik rugdosással nevelnek kutyát,meg kinn tartják és mivel allergiás rá még egy simogatást sem kap ez a kis állat,addig hiába is minden szó.
2014. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Látom te sem tudsz figyelmesen olvasni.

Nem rúgtam bele a kutyába és nem is ütöttem meg, valószínűleg nem is fogom.

Hadd döntsem el én, hogy a saját kutyám hol lehet / hova mehet, mert gondolom neked szobakutyáid vannak, akik biztosan élvezik, hogy egész nap bent döglenek vagy pórázon rángatják őket.

Mint mondtam, de látom ezt se sikerült rendesen elolvasni, a levegőn semmi bajom, ha kutya van a közelemben, csak zárt térben.

2014. aug. 18. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!